Гараж своїми руками - Рідкий утеплювач

Гараж своїми руками

Форма входа

Гаражні новинки

Авточехлы "MW Brothers"

чехлы для автомобиля

Гаражні ворота
Гаражні ворота
Гаражні ворота монтаж своїми руками.Китайские видеорегистраторы купить дешево.

Рідкий утеплювач


Утеплювач рідкий.

У нашому кліматі теплоізоляція всіх поверхонь внутрішніх приміщень завжди стояла на першому місці. Це було нагальним і болючим питанням. Адже гарна теплоізоляція - це багато сантиметрв втраченої корисної площі. Не кажучи вже про те, що це дуже дорого. Ось і виходило, що наші люди, розуміючи це, роками і десятиліттями жили в недостатньо утеплених будинках, тримали машини в холодних гаражах і морозили заготовлені на зиму продукти в сирих льохах. Але зовсім недавно з'явилося дуже просте, зовсім недороге, але, тим не менш, ефективне вирішення питання - рідкий утеплювач.

Що таке рідкий утеплювач?

 Це новітня розробка вчених Росії повністю називається так - рідкий керамічний теплоізоляційний універсальний матеріал. Російськими фірмами він випускається під декількома брендами, але найбільш відомі рідкий утеплювач корунд і його аналог астратек.

 Рідкий керамічний утеплювач -це матеріал, який складається з акрилової в'яжучої речовини, унікальної композиції високоефективних фіксаторів і каталізаторів, керамічних мікросфер з понад тонкими стінками, що містять розряджене повітря. Крім основних компонентів утеплювач містить спеціальні присадки, які запобігають прояви корозії (якщо поверхня металева) і розмноження грибків-мікроміцетів (плісняви) в умовах вогкості. Подібний склад надає матеріалу легкість, гнучкість, хорошу розтяжність, створює відмінну адгезію (зчеплення) до оброблюваних поверхонь.
 Рідкі утеплювачі по консистенції схожі на звичайну фарбу. Це суспензія білого кольору і нею можна покривати будь-яку поверхню. Після підсихання матеріалу, він утворює еластичну полімерну поверхню, яка набуває воістину унікальні теплоізоляційні якості, а також забезпечує надійний антикорозійний захист. Ці властивості рідких утеплювачів - наслідок масованого молекулярного, що міститься в порожніх сферах розрідженого повітря.

 Дані матеріали особливо ефективні для теплоізоляції як зовнішніх, так і внутрішніх поверхонь стін всіх типів будинків, а також покрівель, укосів вікон, бетонних і монолітних кам'яних підлог. Вони добре ізолюють димарі вентиляції та систем кондиціювання, трубопроводи водопостачання, паропроводи, різні ємності, а також інші металеві поверхні. У тому числі і металеві стіни гаражів. Може експлуатуватися при температурних режимах від - 60 ◦ С до + 250 ◦ С. Гарантійний термін служби утеплювача -15 років.

Принцип, за яким працює рідкий керамічний утеплювач.

Фізика знає три способи передачі теплової енергії:

    * Теплопровідність - тобто перенесення тепла в будь-якому твердому тілі силою кінетичної енергії атомів і молекул від більш нагрітої до менш теплої частини тіла.
    * Конвекція - переміщення тепла в газах, рідинах і сипучих речовинах потоками самої цієї речовини.
    * Теплове випромінювання. Це випромінювання електромагнітне, випускається самою речовиною і виникає за рахунок його внутрішньомолекулярної енергії.

 Всі ці процеси вивчає термодинаміка - наука про взаємне перетворення і передачу енергій. Кінцевим результатом усіх цих процесів має бути термічна рівновага всієї системи.

 Способи (і ступінь їх ефективності) блокування ізолюючим матеріалом перерозподілу теплоти, тобто досягнення процесу температурної рівноваги, і визначає загальну якість ізоляції.

 Рідкі утеплювачі - складні багаторівневі субстанції, в яких нівелюються до мінімуму всі три процеси природної передачі тепла.

 Вони на 80% складаються з мікросфер, це означає, що тільки 20% в'яжучої речовини може переносити тепло за рахунок своїх властивостей теплопровідності. Інша частина тепла припадає на конвекцію і електромагнітне випромінювання, а так як в мікросфері присутне розряджене повітря (самий кращий ізолятор, після вакууму), то відповідно, втрати тепла невеликі. І навіть більше того, з-за своєї структури, дані матеріали мають дуже невелику тепловіддачу зі своєї поверхні, що і грає головну роль в їх теплофізиці.

Важливо!

    Таким чином, виникає необхідність розділити два схожих терміни: утеплювач і теплоізолятор, через те, що в цих структурах, фізично, протікання процесу передачі тепла різному:
    - Утеплювач - принципи роботи грунтуються на теплопровідності даних матеріалів (пінопласти, скло - і мінеральна вата).
    - Теплоізолятор - більшою мірою працює за рахунок фізики хвиль.

 Ефективність застосування утеплювача прямим чином залежить від його товщини: чим товще шар утеплювального матеріалу, тим краще.

 Товщина ж надтонкого теплоізолятора коливається від 1 до 5 мм і наступні збільшення їх шару майже не впливають на їх ефективність.

Підсумовуючи всі позитивні характеристики надтонких керамічних теплоізоляційних покриттів можна сказати наступне:

    * Ними можна покривати пластик, метал, цемент, камінь, бетон і багато інших, що існують на даний момент будівельних матеріалів. А також і різне обладнання, димарі і трубопроводи.
    * Мають чудову адгезією до пластика, пропилена і металу, що дає можливість ізолювати оброблювану поверхню від проникнення повітря та води.
    * Матеріали водонепроникні і не взаємодіють з розчинами солей, розчинених у воді. Всі модифікації даних покриттів забезпечують надійний захист поверхні від дії всіх видів атмосферних опадів, а також і перепадів температур.
    * Високоефективно знижують втрати тепла з приміщень і підвищують антикорозійний захист поверхонь.
    * Перешкоджають утворенню на обробленій поверхні конденсату.

      Увага!

          Шар матеріалу, товщиною всього в 1 мм має ті ж ізоляційні характеристики, що і 5 см плитної або рулонної ізоляції або кам'яна кладка, товщиною в півтори цегли.


    * Наносити дану теплоізоляцію можна на поверхні будь-яких форм.
    * Так як ці матеріали мають консистенцією фарби, то не створюють додаткового навантаження на несучі конструкції будівель.
    * Запобігають температурній деформації споруд з металу.
    * Керамічні теплоізолятори відбивають до 80% променистої енергії.
    * На відміну від плитних, рулонних, деревинно-стружкових утеплювачів не перекривають постійного доступу до обробленої поверхні.
    * Мають стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
    * Швидкість нанесення даних теплоізоляційних покриттів істотно заощаджує трудові витрати в порівнянні з іншими ізоляторами. Вони легко наносяться великим пензлем або агрегатом безповітряного нанесення.
    * Їх легко відновити і відремонтувати.
    * Є теплоізоляційними матеріалами, які мають здатність до самозагасання, тобто вони не підтримують горіння. При температурі 250°С рідкі ізолятори просто обвуглюються, а при 800 ° С починають розкладатися, при цьому виділяючи оксид азоту та оксид вуглецю, тим самим сприяючи уповільненню подальшого розповсюдження вогню.
    * Ці матеріали абсолютно екологічно безпечні, не володіють токсичністю і не містять в своєму складі шкідливих для здоров'я органічних летючих з'єднань.
    * Мають гарну стійкість до кислот і лугів.
    * Водневий показник обох (pH) 8,5 - 9,5, що робить їх нешкідливими при попаданні на шкіру.
    * Цикл повного висихання будь-якого шару - одна доба.
    * Економічні витрати при використанні рідких теплоізоляторів астратек і корунд, порівняно з усіма іншими сучасними утеплюючими матеріалами невеликі.
Поиск

Календарь

«  Март 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архив записей

Друзья сайта

  • Натяжные потолки Днепропетровск
  • Золотые, красивые номера Киевстар
  • Купить видеорегистратор