Гараж своїми руками

Форма входа

Гаражні новинки

Авточехлы "MW Brothers"

чехлы для автомобиля

Гаражні ворота
Гаражні ворота
Гаражні ворота монтаж своїми руками.Китайские видеорегистраторы купить дешево.

Типи гаражних воріт


Типи воріт.

Давно пройшли часи, коли гаражні ворота були однотипними, примітивними конструкціями з металу, пофарбованими в брудно-синій, зелений або коричневий колір. Сьогоднішні типи гаражних воріт різноманітні як за конструкцією, так і по застосовуваним матеріалам. Розповімо про основні з них.

Ворота відкатні або зсувні

 Найбільш популярним різновидом таких воріт, є ворота відкатні консольного типу. Полотно споруди укріплено до консольної балки - вона, завдяки конструкції свого профілю, може пересуватися по роликах на опорах. Головна перевага такого виду кріплення те, що немає нижніх і верхніх напрямних. Балка може розташовуватися по-різному. У зв'язку з цим розрізняють кілька видів консольних воріт:

    * Балка розташована знизу (так званий відкритий профіль). Застосовується для непрозорих і прозорих воріт, верхня кромка полотна може бути будь-якою.
    * Балка також розташована знизу (профіль закритий). Використовується для непрозорих і прозорих воріт. Конфігурація верхньої кромки воротного полотна будь-яка, вимоги до його обробки підвищені.
    * Балка розташована зверху. Такий різновид застосовується для непрозорих воріт. Верхня кромка щита прямокутна.
    * Телескопічні зсувні ворота. Використовуються при необхідності економії простору - огорожа як би відкочується сама в себе.

Щит для воріт відкатних консольного типу може бути виконаний в декількох видах:

   1. Одношаровий. Або гладкий - з оцинкованого сталевого листа, або гофрований - з профільованого листа.
   2. Двошаровий. З тих же матеріалів.
   3. Суцільний, виготовлений з "сендвіч-панелей"

Ворота відкатні консольного типу можна автоматизувати за допомогою електроприводу. Управляти ними, в такому випадку, можна дистанційно, для цього використовуються спеціальні брелоки. Приводи управління рухом воріт даного типу мають ланцюгову або рейкову конструкцію. Розташовувати їх можна як знизу, так і зверху щодо щита огорожі. Переваги таких воріт:

    * Надійність і довгий термін експлуатації
    * Естетична привабливість
    * Економія навколишнього простору

Недолік: ворота відкатні не можуть використовуватися на окремих гаражах, внаслідок особливостей конструкції.

Розпашні ворота.

Цей тип гаражних воріт є найстарішим і найбільш традиційним.
Полотно воріт (більш правильно, до розпашних воріт використовувати термін "стулка") виготовляється в наступних виконаннях:

    * Одношарове гладке з листового заліза або гофроване із сталевого профільованого листа
    * Двошарове, з тих же матеріалів
    * Суцільне з сендвіч-панелей
    * Дерев'яне у багатьох варіаціях

Стулки воріт розпашного типу можуть відчинятися як назовні, так і всередину. Вони монтуються в отворі гаража за допомогою петель, а потужні петлі-шарніри забезпечують їм легкість і плавність ходу. Зараз такі ворота часто обладнуються електроприводами. Вони мають черв'ячний редуктор, який дає можливість надійно замикати ворота і без використання замків.

Плюси розпашних воріт:

    * Простота і надійність конструкції
    * Широкий вибір дизайнерського оформлення
    * Легкість експлуатації та монтажу
    * Низька вартість

Недолік: при відкриванні вимагають свободи довколишнього простору. Відмінна особливість розпашних воріт для окремо розташованих гаражів - поворотно-запірна штанга. Вона дає можливість фіксувати низ і верх воріт у закритому стані. При необхідності утеплити їх є можливість використовувати для виготовлення стулок сендвіч-панелі, усередині яких прокладено утеплювач. Найчастіше стулки воріт окремо розташованих гаражів відчиняються назовні. При автоматизації такі типи воріт оснащуються ланцюговим стельовим приводом.

Підйомні ворота.

Існує два види воріт з підйомним механізмом.

Підйомно-поворотні ворота.

Конструктивно вони являють собою цілісне полотно, яке пересувається по спеціальних напрямних. При відкритті полотно розміщується вздовж стелі, а в закритому положенні вертикально перекриває гаражний отвір. Полотно врівноважується в будь-якому з положень системою противаг. Саме завдяки цьому для даного типу воріт характерно вільне відкриття і закриття навіть ручним способом без особливих зусиль.

Поверхня щита воріт може бути виготовлена ​​з профільованого або гладкого сталевого листа, товщина у різних виробників варіюється. Існують посилені конструкції - всередині воротного полотна монтується додатковий - третій, сталевий лист, товщиною від 0,5 до 3 мм. Порожнини всередині щита утеплюються пінополістиролом. Така теплоізоляція по ефективності порівнянна з цегляною кладкою в дві цеглини (50см). Ущільнювачі по всьому периметру гаражного отвору забезпечують достатню герметичність, не дозволяючи проникати в гараж протягам, атмосферним опадам і не пропускаючи назовні тепло.

Виробники випускають кілька варіантів полотен підйомно-поворотних воріт:

    * Не утеплене одношарове
    * Не утеплене двошарове
    * Посилене, з листа, товщиною в 3 мм
    * Утеплене тришарове
    * Вироблене за індивідуальними замовленнями

Щити таких воріт можуть обладнуватися додатковими замками.

Переваги даного типу воріт для гаража:


    * Прості і надійні за конструкцією
    * Не займають довколишній простір
    * Хороша стійкість до взлому
    * Відносно невелика вартість
    * Хороші характеристики теплоізоляції

Недолік: наявність при відкриванні мертвої зони, яка критична при малій висоті гаража і високому авто.

Підйомно-гільотинні ворота.

Конструктивно такі ворота являють собою щит, який переміщується по напрямних, зберігаючи при цьому вертикальне положення, як вгору (при відкритті), так і вниз (при закритті). Для їх експлуатації потрібно багато простору над гаражем. Напрямні трохи відхилені від вертикальної осі, це дозволяє полотну більш щільно прилягати в прорізу в закритому положенні.

Як і у підйомно-поворотних, щит даних воріт - абсолютно врівноважена конструкція. Він абсолютно стійкий в будь-якому з положень, ця обставина дає можливість закривати і відкривати ворота вручну без жодної напруги.

Панель воріт найчастіше виконується у формі щита з сендвіч-панелі, з товщиною стінки в 4-8 см. Варіант без утеплення найбільш часто - споруда з арматурного каркаса, обшитого сталевим профільованим листом.

Переваги даного підвиду гаражних воріт:

    * Проста і надійна конструкція
    * Повна герметичність внутрішнього простору
    * Хороші теплоізоляційні характеристики
    * Не втрачається простір як всередині гаража, так і перед ним.

Недолік: такі ворота вимагають багато місця у відкритому положенні над гаражним отвором.

Секційні ворота.

Найбільш динамічно набирають популярність з усіх типів гаражних воріт. Це відбувається через те, що ціну вони мають досить невисоку. При цьому зручні при експлуатації і мають цілу низку хороших технічних властивостей.

Ворота секційного типу конструктивно, це конструкція, складена з панелей (секцій), які переломлюючись на місцях з'єднань, складаються під гаражну стелю. Дані ворота монтуються з внутрішньої сторони індивідуального гаража, ця обставина дозволяє застосовувати їх в отворах будь-якої конфігурації без обмежень. Вони абсолютно не крадуть простору, як перед гаражем, так і всередині нього. Не потребують будь-яких додаткових заходів з підготовки отвору до їх встановлення.
 Автоматизовані секційні ворота обладнуються вальним або стельовим електроприводом з дистанційним управлінням. Спеціальна система безпеки припиняє роботу приводу у випадках появи перешкод. Секційні ворота дають найбільший рівень комфортності використання, забезпечують прекрасну теплоізоляцію приміщення.

Рулонні ворота.

Типи гаражних воріт зовсім недавно отримали поповнення. Рулонні ворота - наймолодший вид огорож. Їх основна перевага в тому, що ними можна обладнати невеликі за обсягом гаражні приміщення з високими прорізами. Вони складаються з алюмінієвих ламелей, які мають параметри висоти до 7,7 сантиметрів, а ширина - відповідно до габаритів прорізу. Гаражі з даними воротами чудово тримають тепло завдяки полімерам, що входять в композит ламелів. При цьому автоматика воріт не вимагає великих енергетичних витрат для своєї експлуатації. Ще одна перевага цього виду - його легкість. Недолік: невисокий рівень забезпечення безпеки.

Спеціальні типи гаражних воріт.

Такі види воріт призначені для вузькоспеціалізованих цілей. Це можуть бути броньовані, високозахищені ворота, призначені для військових гаражів, наприклад. Яскравий представник спеціальних воріт: ворота докового типу.

Головна проблема великих складських приміщень - перевантаження предметами чи товарами. Основна перешкода, яка стоїть або на початку або в кінці ланцюжка обробки вантажів - перепад висот між кузовами автомашин і підлогами складських приміщень. Саме для подолання цієї перешкоди і були розроблені сучасні докові вантажно-розвантажувальні системи, складовою частиною яких є ворота докового типу. Ці споруди складаються з декількох елементів.

Докшелтери - система ущільнюючих елементів. Призначена для забезпечення герметичності зазорів між бортами автомашини і стінами складу. Цей елемент необхідний для збереження стабільної температури всередині приміщень, захисту вантажу від атмосферних опадів, пилу та бруду.

Доклевелери - спеціальні платформи, призначені для вирівнювання перепаду у висоті між бортом вантажівки і підлогою гаража або складу. Використовуючи цю платформу, можна спокійно проїхати на автонавантажувачі всередину вантажної машини, що значно прискорює швидкість завантаження-розвантаження.

Перевантажувальний тамбур - складова частина воріт докового типу, розташована перед ними. Ця конструкція забезпечує незмінність температури в складських приміщеннях, що відмінно захищає вантажі від несприятливих факторів зовнішнього навколишнього середовища. Доклевелери і докшвелтер є складовими частинами перевантажувального тамбура.

Споруда складається зі сталевої ферми-основи, даху і бічних стін. Дах має скат у вуличну сторону для стоку дощової води. І нарешті, власне ворота.

До воріт докового типу пред'являються особливі вимоги. На відміну від звичайних огорож, вони використовуються дуже інтенсивно. Вони мають великі розміри, тому повинні бути особливо жорсткими. Крім цього, у них повинні бути відмінні теплоізоляційні характеристики, стійкість до вітрового навантаження і бездоганна герметичність. Докові ворота, як правило, бувають відкатними, підйомними або секційними.
Поиск

Календарь

«  Май 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архив записей

Друзья сайта

  • Натяжные потолки Днепропетровск
  • Золотые, красивые номера Киевстар
  • Купить видеорегистратор