Гараж своїми руками

Форма входа

Гаражні новинки

Авточехлы "MW Brothers"

чехлы для автомобиля

Гаражні ворота
Гаражні ворота
Гаражні ворота монтаж своїми руками.Китайские видеорегистраторы купить дешево.

Ворота розпашні гаражні


Розпашні ворота гаражні.

Стандартні ворота розпашні (ростібні, орні) - це класична гаражна модель на всі випадки життя. Довгий час вони були єдиним надійним варіантом і використовувалися для облаштування всіх типів гаражів. Але останнє століття внесло серйозні корективи в дверний «асортимент», значно розширивши конструктивні можливості звичного всім елемента.
 Гаражні розпашні ворота отримали статус громіздкого «дідка», а модернізовані компактні «новинки» активно завоювали солідну нішу ринку продажів. Воно і зрозуміло, людина прагне до раціонального комфорту, позбавляючись від непрактичних «помічників». Але не варто знімати з рахунків перевірену «класику», так як ворота розпашні - гаражні «довгожителі», завдяки доступності ціни і простоті виконання. Модель легко змайструвати самостійно, що підвищує до неї інтерес автовласників, які бажають перевірити свої здібності до будівництва своїми руками.

Конструкція розпашних воріт.

Ідея створення рухомих на петлях стулок, що закривають прохід, свого часу стала сенсаційною знахідкою для людства. На жаль, для історії залишилося таємницею ім'я винахідника, який проявив таку кмітливість. Сучасні креслення розпашних воріт використовують ті ж таки «мотиви»: удосконалилася лише фурнітура дверей і полотно, яке виготовляють з різних матеріалів, що розширюють спектр його корисних властивостей.

На сьогоднішній день гаражні ворота розпашні (конструкція для всіх видів однакова), діляться на кілька видів за такими ознаками:

    * Необхідний режим експлуатації дверей
    * Тип матеріалу, з якого зроблено полотно
    * Їх основна корисна характеристика
    * Дизайнерське рішення

Зупинимося на кількох популярних типажах дверей, що відносяться до тієї чи іншої групи списку вище.

Промислові розпашні ворота.

Їх найчастіше використовують на підприємствах різного профілю. Головні відмінні риси, якими характеризуються промислові ворота розпашні - розміри і їх «витривалість». «Широкоформатні» моделі перекривають в'їзд у величезні комори та майстерні. На їх фоні розміри розпашних воріт для стандартного гаража (2 × 3 м) виглядають вельми мініатюрно. Але і для «автожіліща» бувають побутові і промислові зразки. Останні відрізняються стійким «імунітетом» до жорсткого режиму експлуатації.

Термін «ворота промислові розпашні» означає, що вироби призначені для частого і не завжди «ласкавого» користування, хоча можуть виглядати ідентично побутовим зразкам. Перша ознака, за яким можна відрізнити промислові розпашні ворота гаражні - ціна виробу. Вона буде вищою в середньому на 50%, так як для їх складання використовують більш потужну фурнітуру, що підвищує технічні характеристики моделі. Але як переконатися в правдивості магазинного ярлика?

Існують строго прописані норми, яким відповідають будь-які ворота розпашні - ДСТУ (державний стандарт). Легальна продукція обов'язково проходить сертифікацію, що є її гарантією якості. У присвоєний дверей артикулі заховані всі вихідні дані моделі.

Ворота розпашні з дверима.

Економія часу і тепла - ось ті корисні властивості, якими наділені розпашні ворота з додатковими вхідними дверима. Вона врізана в одну з половинок полотна. Стандартні розміри гаражного «хвіртки» - 1,80 × 0,80 см, з порогом або без (за бажанням). У гігантських промислових зразках двері можуть бути «2 в 1»: вони передбачають проїзд легкового транспорту, а в одній із стулок облаштований прохід для людей.

У продажу готові моделі з хвірткою оцінюються дорожче в середньому на 30-35%. Маючи в наявності цільні розпашні ворота, своїми руками облаштувати «додаток» не так вже й складно. Одну із стулок знімають, вирізують в ній отвір потрібного розміру, зміцнюючи край лиштвами. Для щільного контакту двері обшивають гумовим ущільнювачем, до полотна приварюють петлі, посиливши точки з'єднання металевою пластиною. Потім встановлюють ручку і замок.

Ворота розпашні утеплені

Оскільки переважна кількість гаражних воріт виготовлено з металу, то в зимовий період гараж стрімко втрачає дорогоцінне тепло. Полотно відмінно «доставляє» холод всередину приміщення, що збільшує витрати при опаленні гаража. Але є вихід - розпашні ворота з сендвіч-панелей. З одного боку вони відмінно тримають удар, а з іншого - надійно консервують тепло, що робить їх популярними для нашого регіону з помірним кліматом. Товщина полотна варіюється і залежить від побажань клієнта.

Звичайні ворота (зварні, розпашні) можна вдосконалити самостійно. Для цього з внутрішньої сторони набиваються дерев'яні лати, в соти яких поміщають ефективний утеплювач. Далі йде облицювальний шар (вагонка, скловолокнисті плити тощо).

Ворота розпашні протипожежні.

Протистояння вогню - важлива і корисна властивість дверей для об'єктів, що відносяться до групи «ризику». У гаражі вогненебезпечних сумішей предостатньо, тому все частіше автовласники воліють обрати протипожежну модель воріт. Особливо це стосується вбудованих і прибудованих гаражів, де близькість до житлового блоку вимагає підвищених заходів безпеки.

Виготовлення воріт розпашних
такого типу від стандартних зразків відрізняється наявністю додаткової «начинки», яка гальмує поширення полум'я. Для складання використовуються вогнетривкі профілі, здатні довго (до 8 годин) «терпіти» високотемпературний вплив. Теж стосується ущільнювачів, які надійно відгорожують вхід, щоб не залишити найменшої щілинки для вогню.

Ворота розпашні ковані

Іноді практичність залишається осторонь перед бажанням покрасуватися. Це явно видно на прикладі елітної моделі дверей. Ворота розпашні ковані притягують погляд своєю неординарністю і багатством. Це недешеве задоволення, оскільки ручна робота майстра цінується досить високо. Дешевше обійдеться заводське штампування, але виглядає воно скромніше. Дизайн розпашних воріт з ручного кування вражає уяву: на полотні «ростуть» квіти, ягоди і т.п. Для гаража модель не підходить із-за своєї відкритості.

Ці хитромудрі ескізи воріт використовують для облаштування та прикраси в'їзду на ділянку, де цей аксесуар стає своєрідним символом забезпеченості господаря.

З чого виготовляють розпашні ворота?

Гаражні ворота розпашні металеві

Щоб ефективно захистити свою власність, автовласники воліють встановити в гаражі металеві ворота. Розпашні моделі виготовляють у двох варіантах:

    * Ворота розпашні гаражні металеві зі сталі
    * Розпашні гаражні ворота металеві з алюмінію

Товщина полотна виробів 1-3 мм (і товщі). Алюмінієві зразки легше і коштують дорожче, але менш стійкі до пошкоджень. Ремонт воріт такого типу знадобиться вже через кілька років. Особливо схильний до «травм» низ полотна через
дрібні камінчики, що летять з-під коліс.

Сучасні способи фарбування дозволяють додати поверхні будь-який колірний відтінок або імітувати дерево, граніт або мармур. Машинний метод нанесення покриття значно подовжує його термін служби і захищає від незначних ушкоджень. Але чим сучасніше спосіб забарвлення, тим дорожче ворота. Металеві розпашні (ціна стандартного зразка) моделі, пофарбовані звичайною фарбою дешевше на 20-30%. Економ-варіант - вироби, покриті лише захисною грунтівкою.

Гаражні ворота розпашні з профнастилу.

Еволюція будматеріалів бурхливо розвивається і деякі «новинки» використовують для виробництва воріт. Вони вносять свій солідний внесок у дверну «скарбничку» корисностей. Розпашні ворота з профлиста - яскравий приклад покоління «ноу-хау».
 Профільований лист металу володіє підвищеною жорсткістю, що підсилює захисні властивості «броні». Елегантна «хвиля» на полотні надає вишуканість і доглянутість моделі, тому ворота розпашні з профлиста відвойовують пальму першості у стандартних гладких дверей. Не можна забути ще пару приємних для покупця фактів: доступна ціна, довговічність виробу і величезний вибір колірного оформлення.

Монтаж воріт такого типу простий і займає всього кілька годин. Всі трудомісткі процеси (зварювання, різання) не потрібні, якщо скористатися готовим комплектом від виробника.

Дерев'яні орні ворота для гаража.

Такий варіант доступний тільки для гаража, розміщеного на охоронюваній ділянці, тому що дерев'яне полотно не здатне довго протистояти натиску грабіжників. Ще одним солідним недоліком дерева є його вогненебезпечність. Навіть сучасні засоби захисту будуть безсилі перед сильним осередком займання.
Але є і свої плюси - це тимчасовий економ-варіант, розрахований на недовгу експлуатацію (до 5-7 років, має низьку вартість).

Автоматика для розпашних воріт.

Сучасна людина все більше позбавляється від ручної роботи. А навіщо мучитися, якщо замість вас готові попрацювати невтомні прилади. Зміни торкнулися і гаража, де автоматичний механізм відкривання воріт звільнив водія від щоденної «ритуальної пробіжки». Одне натискання кнопки - і двері слухняно відкриваються, оберігаючи господаря від зайвих рухів. Автоматизація розпашних воріт - останній революційний винахід, що допомагає максимально економити свій час. Додаткова зручність позбавляє водія «задоволення» мокнути під дощем (або снігом), додавши відчутного комфорту при експлуатації гаража.

Головним елементом вдосконаленою гаражної конструкції є привід для розпашних воріт. Він бере на себе роботу переміщати стулки, реагуючи на команду господаря. Автоматика для розпашних воріт буває двох типів:

   1. Побутова
      Комплект приводів для воріт невеликої ваги (до 1000 кг), де не передбачаються сильні навантаження. Режим експлуатації щадний, після кожного циклу закриття/відкриття стулок обладнанню необхідний відпочинок. Типовим представником цієї групи є малопотужний електропривід для розпашних воріт.

   2. Промислова
      Там, де присутні великі навантаження, потрібен більш «серйозний» комплект автоматики для розпашних воріт, здатний впоратися з жорстким режимом експлуатації. Використовується устаткування для управління важкими промисловими дверима (від 1 тонни і вище). У такому випадку вигідніше задіяти гідравлічний автоматичний привід для воріт, оскільки він потужніший і економніший, порівняно з електричним аналогом.

Для оснащення гаража досить побутової техніки, тому ближче розглянемо електричний механізм для розпашних воріт.

Суть його роботи така: двигун за допомогою редуктора приводить в рух важіль, який і відповідає за переміщення стулки полотна. У комплекті автоматики для дверей крім двох залізних «рук» є фотоелементи (для стійок і отвору), блок управління, замок для розблокування з ключем (у разі відключення світла або поломки механізму), сигнальна лампа. Залежно від виду важеля розрізняють такий привід для розпашних воріт:

    * Лінійний
    * Ричажковий
    * Підземний

Ворота автоматичні розпашні, оснащені підземним приводом, для наших країв досить рідкісний «примірник» через труднощі при монтажі та обслуговуванні. Механізм захований в підземному водонепроникному коробі, звідки протягнутий важіль, що відповідає за управління стулкою дверей. Конструкція виглядає компактно, в стилі мінімалізму, але якщо виявляться неполадки, послуги майстра обійдуться дуже дорого.

Ворота розпашні автоматичні з ричажковим приводом оснащені зігнутим важелем, який подібно до «залізної руки» керує рухом стулки полотна. Це найпростіший і дешевий варіант, що відрізняється надійністю і міцністю. Побутові зразки здатні пересувати полотно вагою до 1000 кг.

Ті ворота розпашні, автоматика яких працює за допомогою лінійних приводів, відрізняються елегантним дизайном. Рух контролює прямий важіль, компактно розміщений на полотні. Вони володіють великим запасом потужності, тому лінійна автоматика для розстібних воріт (ціни від провідних виробників) коштує в середньому на 15-20% дорожче ричажкових аналогів.

Автоматичні розпашні ворота: ціни

Автоматику можна придбати окремо або ж у комплекті з готовими дверима. Головна характеристика, яка істотно впливає на витрати автовласника, який бажає придбати автоматичні ворота розпашні - вартість приводу. Його вибирають за такими параметрами:

    * Вага та ширина стулок полотна
    * Потрібний режим експлуатації

Привід для воріт, ціна якого найболючіше вдарить по гаманцю власника гаража, випускають провідні італійські фірми FAAC, NICE, CAME, DASPI. Це "акули" на ринку продажів, що завоювали покупців бездоганною якістю, величезним асортиментом і невибагливістю механізмів.

На другому місці за ціною німецькі фірми (MARANTEC, BERNAL, SOMFY), які ділять «сходинку» з американськими (LiftMaster) і голландськими виробниками (Flexiforse).

Потім слідують добротні «середнячки» (яскравий представник - російська фірма DOORHAN), а замикають список білоруські та латишські фірми. Китайські підробки радимо обходити десятою дорогою, оскільки продукція, представлена ​​на нашому ринку, просто жахливої ​​якості.

Розпашні ворота своїми руками.

Вірний спосіб заощадити свої гроші - це зробити ворота розпашні своїми руками. Їх конструкція проста, але вимагає навички роботи з металом (різання, зварювання). Без досвіду доведеться здорово помучитися, перш ніж «відчути» процес. Особливо небезпечні деформації листового металу під час зварювання та різання складових частин.

Щоб зробити «дієздатні» саморобні розпашні ворота, потрібна гранична точність при підгонці всіх складових частин. Стандартний розмір моделі 2×3 м, тому без помічника не обійтися. Він допоможе правильно зняти мірки і чітко зафіксувати деталі під час зварювальних робіт.

Як зробити розпашні ворота правильно? На нашому сайті є докладний опис всього «творчого» процесу.

Замітку!

У темі «гаражні ворота своїми руками» є точна інструкція, як зробити всі елементи металевих дверей орного типу.

Комплектуючі для розпашних воріт легко придбати в будівельному магазині. Вибирайте зразки від надійних виробників, уникаючи продукції сумнівної якості. Особливо це стосується такого важливого елементу, як петлі для розпашних воріт. Не купуйте китайський ширвжиток, оскільки оснастите свій гараж запасним «ключем» для грабіжника.

Є ще один простий варіант відчути себе майстром - купити комплект «гаражні розпашні ворота своїми руками». Багато виробників випускають збірні «конструктори», які легко зібрати самостійно, озброївшись невеликим набором інструментів.

Додавши до саморобної моделі відповідний привід, отримуємо автоматичні розпашні ворота (своїми руками встановити корисну «добавку» не складно).

Поиск

Календарь

«  Май 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архив записей

Друзья сайта

  • Натяжные потолки Днепропетровск
  • Золотые, красивые номера Киевстар
  • Купить видеорегистратор