Гараж своїми руками

Форма входа

Гаражні новинки

Авточехлы "MW Brothers"

чехлы для автомобиля

Гаражні ворота
Гаражні ворота
Гаражні ворота монтаж своїми руками.Китайские видеорегистраторы купить дешево.

Відкатні воротаГаражне будівництво в останні роки пережило справжній технічний «бум»: з'явилися нові типи і види «автобудиночків», видозмінилися і вдосконалювалися їх основні елементи. Особливо це торкнулося такої необхідної для них деталі, як в'їзні ворота. Усім звичні розпашні моделі поступово відходять у минуле, поступаючись місцем більш зручним і вигідним дверним конструкціям.

Одним з представників сучасного покоління дверей є відкатні зсувні ворота. Вони стали популярною моделлю для облаштування в'їзду, як на окрему ділянку, так і на промисловий об'єкт. Що стосується установки системи в невеликому гаражі (на 1-2 машини), то тут ворота відкатні поступаються іншим «побратимам» в силу особливостей своєї конструкції.
Конструкція для відкатних воріт

Відкатні ворота працюють за принципом двері-купе: полотно йде в сторону, повністю звільняючи зону проїзду. Водієві не варто турбуватися за їх коректну роботу в зимовий період. Все що потрібно - це розчистити невелику ділянку вздовж паркану. Ворота відкатні (ворота розпашні зажадають ідеально чистої поверхні площею 10-12 кв.м.) не тільки прості у відході, але мають ще ряд корисних властивостей: економлять місце, не закриваються через порив вітру, виглядають елегантно і сучасно.

Конструкція відкатних воріт буває різною. Серед різноманіття варіантів, виділяють дві основні моделі:

    * Відкатні ворота - конструкція підвісного типу.
      Найчастіше їх використовують, як ворота промислові. Відкатні моделі такого виду відрізняються тим, що направляюча балка, на якій кріпиться полотно, розташована вгорі.

    * Ворота відкатні - конструкція консольного типу.
      Такий пристрій відкатних воріт відрізняється наявністю несучої балки, що фіксує низ полотна і забезпечує його рух з допомогою жорстко закріплених у фундаменті візків.

Що стосується дизайну, то вибір таких дверей досить широкий. Найпопулярніші вироби - ворота з профнастилу. Відкатні двері з цього матеріалу можна покрити будь-яким кольором, гофрована структура полотна надає їм додаткову жорсткість. Відкатні ворота з профнастилу виглядають стильно і елегантно, відмінно поєднуються з будь-яким видом огорож.

Ще одне популярне дизайнерське рішення - художнє оформлення полотна. Ковані відкатні ворота - елітні вироби, що підкреслюють достаток господаря. Металеві «завитки» формують вручну або ж за допомогою заводського штампування.

Що стосується будови гаражів, то запровадити ворота відкатні тут значно важче.

Для опалювального гаража важливий високий рівень герметизації, який забезпечують йому ворота гаражні. Відкатні моделі підходять тільки для неопалюваних гаражів, оскільки полотно щільно не прилягає до отвору. До того ж вони займають багато місця: рама повинна бути в 1,5 рази ширше в'їзду, що не вписується в проект стандартного гаража.

Найчастіше ворота відкатні (промислові) використовують для в'їзду в ангари, паркінги тощо, де ширина приміщення не перешкоджає коректному розміщення всієї конструкції.

Для промислових об'єктів не настільки важливий дизайн, як технічні характеристики дверей. Для вибухонебезпечних приміщень оптимальний варіант - ворота відкатні протипожежні. Вони виготовлені зі спеціальних вогнезахисних щитів (панелей), здатних витримати тривалий натиск полум'я (до 1,5 години). У конструкції дверей передбачені вогнетривкі профілі, якими так само обшивається дверний отвір, що забезпечує більшу стійкість моделі.

Для зручної і раціональної експлуатації пропонуються відкатні ворота з хвірткою. У полотні монтують стандартні двері орного типу для пішоходів. Ворота відкатні з хвірткою дозволяють уникнути зайвого навантаження на механізм конструкції, даючи можливість користуватися системою лише для пропуску автотранспорту.

Відкатні ворота: комплектуючі, необхідні для їх виготовлення.

Найвдалішим варіантом серед даних моделей дверей вважаються консольні відкотні ворота. Вони не обмежують висоту дверного отвору, в'їзд повністю звільнений, а всі механізми компактно сховані з боків огорожі.
Полотно рухається за рахунок ковзання нижньої несучої балки з двох нерухомим візків, які жорстко закріплені в бетонній основі. Воно не стикається з землею, що запобігає зимовим «проблемам», які так докучають підйомним моделям дверей.

Консольні ворота відкатні, комплектуючі до них - найбільш затребуваний товар на ринку продажів. Завдяки надійності системи (відкатні ворота від виробника розраховані на 50000 циклів відкриття/закриття), все більше власників приватних ділянок використовують цей спосіб облаштування в'їзної зони. Але іноді в процесі експлуатації потрібно заміна запчастин. Фурнітура для відкатних воріт випускається всіма відомими фірмами-виробниками, але щоб краще зорієнтуватися в цьому асортименті, детально розберемося, з чого складаються дані двері.

Для наочного прикладу розглянемо ворота відкатні і перерахуємо всі основні деталі конструкції:

    * Рама (каркас)
      Каркас воріт в 1,5 рази ширше дверного отвору і виготовляється з профільованих труб. Він грає роль противаги під час руху полотна. Ворота відкатні (схема із зазначенням всіх елементів розміщена в цьому розділі) починають збирати саме з цієї важливої ​​деталі конструкції.

    * Полотно
      Воно складається з окремих панелей, які надійно прикріплені до профілів, з яких зроблена рама. Ворота відкатні (секційні панелі щільно притискаються один одному) найчастіше обшиті металом (листовою сталлю, профнастилом), в середині якого захований утеплювач.

    * Балка несуча
      Напрямна для відкатних воріт прикріплена до нижньої частини полотна, де в спеціальну порожнину встановлюються ролики несучих візків, що забезпечують легке ковзання дверей. Виготовляють її з товстостінного профілю, який надає конструкції додаткову жорсткість. Відкатні ворота (схема яких розробляється в кожному випадку індивідуально), не стикаються з землею, тому на цей елемент припадає головна частка всіх навантажень.
   
    * «Пастки» полотна
      Вони по обидві сторони дверного отвору фіксують відкатні ворота. Пристрій кріпиться до стовпа і являє собою нащільник з верхньою і нижньою «кишенею» для полотна.

    * Пластини-тримателі від кочення полотна.
      Утримують ролики для воріт, розташовані в пластинах, забезпечують стабільне вертикальне положення полотна і захищають його від хитання.

    * Роликові платформи
      Зафіксовані в основі, а ролики поміщаються в несучу балку, що полегшує ковзання полотна. Розрахунок відкатних воріт вимагає точного визначення необхідної відстані між цими двома елементами конструкції.

    * Рейка зубчаста й автоматика (якщо планується встановлювати електро привід воріт відкатних)
      Зубчаста рейка для відкатних воріт потрібна для передачі крутного моменту полотну. Кількість зубців залежить від ширини полотна. Заводські автоматичні ворота відкотів (монтаж, виготовлення яких виконує компанія-виробник) оснащені рейкою з високоякісної сталі або нейлону.

     * Фундамент
      Фундамент для відкатних воріт глибокий (нижче рівня промерзання грунту). Ширина основи залежить від величини дверного отвору (заздалегідь затверджується проект відкатних воріт) і розраховується за спеціальною формулою. Вириту траншею утрамбовують, укладають піщану «подушку» і занурюють конструкцію з швелера (по всій довжині рову), до нижньої частини якого приварена арматурна сітка. Потім траншею заливають бетоном.

Відповідні відкатні ворота, фурнітура до них підбирається в залежності від конкретних умов ділянки. Якщо є можливість встановити фундамент, то перевагу віддають консольній моделі, якщо ж з якихось причин такі роботи неможливі, то зупиняють свій вибір на підвісному типі дверей. В обох випадках обов'язкова наявність опорних стовпів з боків отвору, до яких виконується кріплення всієї конструкції.

Механізм відкатних воріт простий, але від якості всіх елементів залежить його злагоджена і довга служба. Особливо це стосується автоматики, про яку піде мова нижче.

Автоматика для відкатних воріт.

В'їзні відкатні ворота можна відкривати/закривати вручну, для цього в полотно з обох сторін вставляється спеціальна ручка. Але набагато зручніше автоматизувати процес, позбавивши водія від біганини між машиною і дверима.

Ворота відкатні автоматичні відкриваються по сигналу пульта ДК. Рух полотна регулюється електроприводом: шестерня механізму зачіпається за зубчасту рейку, прикріплену до несучої балки дверей, і, плавно переміщує двері в сторону.

Автоматика для відкатних воріт (ціни залежать від ваги дверей) вимагає підземної проводки електро-кабелю до місця її підключення. З боків полотна встановлюють фотоелементи, які гальмують двері, якщо в отворі з'являється перешкода.

Електропривод для відкатних воріт - «серце» автоматичної конструкції, тому слід серйозно поставитися до вибору моделі. Швидка поломка боляче вдарить по бюджету, так як вартість агрегату немаленька. Відомі виробники відкатних воріт укомплектовують свої моделі зразками фірм NICE, CAME, FAAC. Ці компанії спеціалізуються на виготовленні автоматики для сучасних дверних систем і завоювали лідируючі позиції на ринку продажів. Їх електроприводи надійно захищені від попадання всередину вологи і бруду, не бояться перепаду температур, а корпус виготовлений із нержавіючої сталі або алюмінію. Вони компакти, легко встановлюються і не вимагають особливого догляду.

Відкатні ворота автоматичні слід обов'язково обладнати сигнальною лампою, яка світитися під час руху полотна. Це простий, але ефективний спосіб запобігти аварійній ситуації. Адже ворота відкатні з автоматикою найчастіше «травмуються» через помилку водія, вважаючи, що вони нерухомі. Лампа сигналізує, що цикл руху полотна ще не завершений.

Як зробити відкатні ворота своїми руками?

Щоб купити відкатні ворота, слід відразу викласти пристойну суму (від 1000 $). Пошук більш дешевого рішення - основна причина розробки саморобних «народних» пристроїв.

Відразу відповімо на питання заголовка: можна виготовити відкатні ворота своїми руками, креслення яких спеціально розроблені для вашого дверного отвору. Або ж самостійно провести всі необхідні розрахунки і спроектувати схему, виходячи з передбачуваної ваги і довжини полотна.

Треба розуміти, що під терміном «саморобні відкатні ворота» мається на увазі складання та монтаж виробів із заводських деталей. Тільки така фурнітура дасть гарантію довговічності конструкції, адже вона виготовлена ​​з високоякісної сталі на автоматичних верстатах, що сприяє граничній точності геометрії запчастин.

УВАГА!

Деякі «умільці» намагаються заощадити на запчастинах, виготовляючи необхідні профілі самостійно. Якщо з саморобною рамою ще можна «змиритися», але несуча балка, на якій тримається вся система відкатних воріт, повинна бути від надійного виробника.

Ворота відкатні своїми руками простіше виготовити, якщо скористатися спеціальною пропозицією виробників. Знаючи тягу нашого народу до «творчості», вони йдуть клієнтам назустріч. У продажу є відкатні ворота «зроби сам» - повний комплект фурнітури і кріпильних елементів для складання всієї конструкції. Це економить час, необхідний для самостійного підбору потрібних агрегатів. Щоб відкатні ворота зробити самому, досить запастися набором інструментів, і провести збірку за допомогою інструкції. Всі елементи «конструктора» легко кріпляться і не вимагають підгонки.

Комплект для відкатних воріт розрахований на стандартну ширину дверного отвору (можливо декілька варіантів). Клієнту пропонується самому вибрати тип і колір полотна.

Відкатні ворота, креслення їх конструкції - нелегке завдання для розробників. Система вимагає граничної точності, адже найменша помилка в розрахунках може до заклинювання механізму. Всі креслення відкатних воріт враховують передбачувані навантаження на несучі деталі, тому важливою умовою успішної установки дверей є правильне і точне розміщення всіх деталей конструкції.

Самостійна установка відкатних воріт.

Встановити відкатні ворота самостійно можна, якщо ви володієте навичками роботи з монтажним інструментом і зварювальним апаратом.

Найпростіше виконати збірку заводського комплекту. Допомагає зібрати такі ворота відкатні схема. У ній наочно намальована поетапне складання деталей конструкції. До комплекту додається детальна інструкція по монтажу відкатних воріт, де додатково описана послідовність установки всіх елементів.

Термін виконання роботи - мінімум тиждень. Адже монтаж відкатних воріт консольного виду починається з облаштування фундаменту. Тільки після повного затвердіння бетону можна продовжити подальшу збірку конструкції.

Порада.
Інструкція по установці воріт описує всі дії монтажника. Але є ще більш ефективний спосіб. Відомі виробники пропонують відео-уроки, де докладно показано, як встановлювати відкатні ворота. Креслення і схема - не всім зрозуміла «грамота», а тут на практиці майстер демонструє свої дії і акцентує увагу на ключових моментах монтажу.

ПАМ'ЯТАЙТЕ!
Якщо ви помітили дрібні неполадки в роботі системи, дивний скрип і нерівномірність ходу полотна - не чекайте коли знадобиться серйозний ремонт відкатних воріт. Відразу викликайте фахівця.
Поиск

Календарь

«  Май 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архив записей

Друзья сайта

  • Натяжные потолки Днепропетровск
  • Золотые, красивые номера Киевстар
  • Купить видеорегистратор