Гараж своїми руками

Форма входа

Гаражні новинки

Авточехлы "MW Brothers"

чехлы для автомобиля

Гаражні ворота
Гаражні ворота
Гаражні ворота монтаж своїми руками.Китайские видеорегистраторы купить дешево.

Опалення від печі і водяного котла


Опалення від котла.

 Зі стаціонарних опалювальних систем найбільш простою і недорогою є водяна. Принцип автономного рідинного опалення гаража гранично простий. При цьому застосовуються водяні котли, в яких рідина (це може бути і антифриз) нагрівається за допомогою вугілля, дров, паливних гранул або електричних нагрівачів. Різна питома щільність холодної та гарячої води зумовлює її рух по трубопроводах опалювальної системи: більш легка нагріта рідина піднімається по стояках до нагрівального обладнання - регістрам, радіаторів або конвекторам. Віддаючи теплову енергію, вода остигає і по зворотній системі трубопроводів йде в водяний котел. Часто, з тим щоб збільшити швидкість руху теплоносія, використовується схема водяного пічного опалення з системою примусової циркуляції речовини в обігрівальне контурі замкнутого циклу (за допомогою малих насосів).

Твердопаливна піч з котлом водяного опалення

 Твердопаливні котли з водяним контуром як паливо можуть використовувати кам'яне і буре вугілля, деревину, пресовані брикети з різних відходів, торф або деревні гранули. Водяні котли на дровах не працюють в автономному режимі, їм потрібно постійне обслуговування людини: закладка палива та очищення зольника від золи.

 Підтип твердопаливних агрегатів - пелетні котли. Ці сучасні моделі працюють на пресованих гранулах (пеллетах) з деревних відходів. Пічне водяне опалення, що має таке обладнання, має дуже високий ККД.

Важливо!

    Зупинити роботу твердопаливних агрегатів у разі їх перегріву швидко не можна.


 У зв'язку з цим, роблячи водяний котел в гараж своїми руками, не забудьте для захисту використовувати спеціальні пристрої. Таке обладнання відрізняється інерційністю процесу згоряння твердого палива. Дров'яні печі з водяним опаленням повинні бути обладнані теплообмінником для охолодження рідини при перегріві. Через цей пристрій теплоносій протікає з котла перед тим, як потрапити в опалювальну систему.

 Для кращої віддачі теплової енергії та скорочення числа закладок палива, саморобна піч для водяного опалення, на додаток до твердопаливного котла, повинна бути оснащена ємнісним тепловим акумулятором. Це, по суті, термос, який накопичуючи надлишковий жар, потім віддає його в опалювальну систему.

 Промислові котли з водяним контуром на твердому паливі володіють високою економічністю роботи. На одній закладці вони можуть експлуатуватися кілька годин. В основі цього лежить принцип нижнього горіння, при ньому повітря до палива надходить і знизу, і з боків. Це підвищує рівень ККД і робить горіння плавним.

 У промислових агрегатів теплообмінник може бути зроблений з чавуну або сталі. У кожного матеріалу свої плюси і мінуси. Водяні котли опалення, мають теплообмінники зі сталі більш дешеві, але мають менший робочим ресурсом. Вони також менш стійкі до випадання конденсату і потребують підтримки температури не менше + 65°. Але, їх легше очищати і закладати в них паливо. Піч з водяним опаленням, що має теплообмінник з чавуну, обладнується фронтальним завантаженням, що не дуже зручно, але зате вони не так капризні і добре переносять температуру набагато менше + 65°.

Важливо!

    Для якісної роботи водяне опалення від печі потребує грамотно зроблений димарь.


Рівень тяги в димоході залежить від його діаметра та висоти, ступеня гладкості поверхні, а також різниці температур диму і повітряного середовища.

Ви можете придбати не тільки водяний котел на дровах зі звичайним спалюванням. Є печі з піролізним методом спалювання палива, які називаються газогенераторні печі водяного опалення. Їм потрібно палива в два рази менше, ніж звичайним, так як в них діє інший принцип спалювання. У камері згоряння дерево спочатку нагрівається при обмеженому надходженні повітря. Будова водяного котла піролізного типу досить складна, в ньому немає топки, а є дві камери - попередньої газифікації, куди закладається паливо і власне камера згоряння. Горючі гази з першої камери в другу видуваються через форсунку спеціальним вентилятором.

 Переваги газогенераторної пічі з водяним котлом: збільшений час роботи на одній закладці дров, автономним режим роботи і високий ККД.
 Недоліки:ці агрегати енергозалежні, для роботи вентилятора необхідна наявність електрики.

Саморобна цегляна піч з водяним котлом

 У зв'язку з тим, що зараз за містом будуються великі будинки і в них звичайне пічне опалення нерентабельне, досить поширеним стало твердопаливне водяне опалення від цегляної печі.

 Таке обладнання має два призначення - на ньому можна готувати їжу і обігрівати приміщення. Для цього опалювально-варильна цегляна піч з водяним опаленням обладнується нижнім обігрівом, а в топливник її плити монтується обігріваючий котел.

 Плюсом такого методу опалення є те, що навіть у сильний холод достатньо двох топок печі.

 Водяне опалення від грубки прогріває споруду між топками, коли батареї остигаючи, віддають теплоту протягом 5-6 годин. Облаштовувати такі печі з водяним опаленням своїми руками дуже вигідно - їх ККД досягає від 80 до 85%.

Рідкопаливні печі з водяним опаленням.

 Для таких пристроїв, що працюють в основному на солярці, необхідна вентиляторний пальник. Паливо подається до нього під великим тиском, попередньо розпорошуючись, проходячи через форсунку. Потім солярка насичується повітрям, який нагнітає вентилятор пальника і надходить у камеру згоряння, де і запалюється.

 Печі з водяним котлом на рідкому паливі обладнуються регулятором, керуючим пальником. Паливопровід необхідно утеплити, інакше в'язкість палива збільшиться, і перекачування його буде вимагати збільшення потужностей паливного насоса. Будь-якому котлу на солярці потрібен фільтр для тонкого очищення палива, що запобігає засмічення його форсунок. Пам'ятайте, що агрегату періодично потрібне сервісне обслуговування. Камеру згоряння, пальник і димові канали треба очищати від сажі і пилу, а теплообмінник і трубопровід від накипу. Піч з котлом водяного опалення двічі на рік треба перенастроювати: навесні - зменшуючи потужність під потреби тільки гарячого водопостачання, восени - збільшуючи її додатково і під систему опалення.

Увага!

    Характеристики рідкого палива змінюються з різними партіями, а дизельні агрегати чутливі до такої зміни. Щоб котел працював добре, заправляючи баки паливом з нової партії, перенастроювати пальник за допомогою газоаналізатора.


 У пристроїв на рідкому паливі висока ступінь автоматичності. А якщо, роблячи такий водяний котел своїми руками, ви підключите до нього дизельний генератор, то досягнете і повної автономності його роботи. Електрика необхідно для роботи автоматики агрегату, його пальників, паливних насосів.

Піч з водяним котлом електричного типу.

 Існує два види електричних котлів: звичайні і іонні. Традиційний агрегат тепло виробляє тенами, їх оболонка під дією струму нагрівається і віддає тепло рідини. Можна ставити декілька паралельних тенів. Потужність пристрою при цьому буде дорівнювати потужності всіх нагрівачів. Тени монтуються в особливому баку, званому теплообмінником. Електричні водяні котли обладнуються блоком управління.

 У іонних котлах рідина є провідником і в ємності з нею розміщені два контакти. Струм, що проходить між ними зігріває воду. Такий вид електричних пристроїв більш компактний, але для їх роботи потрібна вода хорошої якості. Електричні опалювальні котли - це міні-котельні, більшість моделей має циркуляційний насос і розширювальний бак. Кріпляться вони на стіні. Вони малі, невибагливі при роботі, для них не потрібен димохід.

 Водяне опалення котли якого мають потужність 4 - 15 кВт, випускаються з двоступеневим регулюванням потужності, агрегати від 16 кВт і більше - з триступеневим регулюванням. Це дозволяє економити електроенергію і не вмикати пристрій на всю потужність, якщо цього не потрібно.

Водяне опалення від печі, що використовує газ.

Відомо два типи котлів, що працюють на газі: звичайні і конденсаційні.

Важливо!

    Для установки газового котла необхідні дозвільні документи.

 У газових пристроїв є три найважливіших елементи: газова арматура, пальник і теплообмінник. Теплообмінники частіше виробляються з міді, але є й сталеві, чавунні. Газовий котел водяного опалення має циркуляційний насос, розширювальний бак і запобіжний клапан.

 Принцип роботи агрегату простий: автоматика котла розпізнає потребу системи в теплі і задіює газову арматуру. Вода, протікаючи через пристрій, нагрівається і циркуляційним насосом подається в опалювальну систему.

 Газові печі з водяним опаленням є одноконтурні та двоконтурні. Перші використовуються тільки для обігріву приміщень, а для нагрівання води необхідно ставити бойлер або газову колонку. Котел з водяним контуром подвійного типу можна застосовувати і для гарячого водопостачання і для опалювання. Але агрегат не може працювати одночасно на два фронти. При нагріванні води подача її в систему опалення зупиняється.

  Звичайна піч з водяним котлом газового типу проганяє крізь грати теплообмінника отримані продукти згоряння. У ньому вони віддають теплову енергію воді. Відходять гази по димоходу виводяться назовні, так втрачається частина тепла. З ними виводиться і одержуваний при згорянні газу пар, який забирає свою частину енергії. Конденсаційний котел може її зберігати і передавати в опалювальну систему.

 При охолодженні пар конденсується, при цьому вивільняючи теплову енергію. Конденсат накопичується в особливому теплообміннику, з якого тепло йде в опалювальну систему.

Отопление Днепропетровск
Монтаж систем отопления в Днепропетровске.
Поиск

Календарь

«  Апрель 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архив записей

Друзья сайта

  • Натяжные потолки Днепропетровск
  • Золотые, красивые номера Киевстар
  • Купить видеорегистратор