Гараж своїми руками

Форма входа

Гаражні новинки

Авточехлы "MW Brothers"

чехлы для автомобиля

Гаражні ворота
Гаражні ворота
Гаражні ворота монтаж своїми руками.Китайские видеорегистраторы купить дешево.

Оформлення дарчої на гараж   1. Дарча на гараж - письмовий документ.
   2. Оформлення дарчої на гараж: хто має право дарувати нерухомість.
   3. Документи для дарування гаража або як бути в повній готовності до операції.

Дарча на гараж.

В життя автовласників трапляються різні ситуації, коли вирішується питання про передачу права власності на гараж - нежитлове нерухоме майно. Найчастіше питання дарування турбує людей, що піклуються про своїх дітей або онуків. Проте нерідко зустрічаються випадки дарування нерухомості між подружжям або друзями. І якщо оформити дарчу на автомобіль (рухоме майно), зазвичай, не викликає ускладнень, то оформлення дарчої на гараж вимагає наявності цілого пакету документів, які дають право на процедуру дарування конкретного об'єкта нерухомості.

Майте на увазі: якщо ви - член гаражного кооперативу і свій пай оплатили не повністю, то ви ще не є власником гаража, а тому і дарувати нічого не можете.

Щоб процедура оформлення дарчої на гараж не затяглася і не стала причиною вашого нервового розладу, потрібно всього лише підготувати всі необхідні документи для дарування гаража. Звичайно, можна звернутися в спеціалізовані компанії, які надають послуги юридичного супроводу, в тому числі і оформлення пакету документів для дарування гаража.

Ми з вами живемо не в вакуумі, а в правовій державі, тому при оформленні дарчої на гараж потрібно дотримуватися обумовлених Цивільним Кодексом положень. Законодавчі норми, що стосуються дарування, обмежують коло дарувальників і обдаровуваних, а також допустимий розмір подарунка. Крім того, необхідно пам'ятати, що при оформленні дарчої між родичами не першої лінії споріднення доведеться заплатити податок з дару.

Не потрібно думати, що, бажаючи подарувати гараж, ви можете просто переписати ім'я і прізвище власника в членської книжці ГК. Якщо гараж не оформлений на вас, то ви просто перекладете проблеми з його приватизацією на близьку людину, якому цей гараж подарований. Адже прийде час, коли обов'язково постане питання про право власності на гараж і ділянку під ним. Тоді, щоб оформити право власності, може не вистачити часу. І якщо хтось буде зацікавлений в отриманні шматка землі під ГК, ваш гараж можуть просто знести, а людині, якій ви його подарували, виплатять мізерну компенсацію.

Дарча на гараж - письмовий документ.

Законодавчо встановлено, що договір дарування укладається у письмовій формі, якщо вартість дару перевищує п'ять мінімальних ставок оплати праці, встановлених на момент здійснення операції.

Оскільки вартість гаражів, і зокрема, гаражів, що знаходяться на території великих міст, набагато вище зазначеного вище розміру, то будь-який договір дарування на гараж - це письмовий документ, що складається нотаріусом і зареєстрований в державних реєстраційних органах (Реєстраційна палата).

Варто звернути увагу на таку особливість договору дарування як відсутність зобов'язань з боку обдаровуваного, тобто всі обов'язки по угоді дарувальник бере на себе автоматично.

Крім того, договір дарування набуває чинності негайно з моменту його підписання, навіть якщо гараж обіцяно подарувати в майбутньому. Тільки в останньому випадку оформлення права власності на гараж до обдаровуваного перейде в конкретно вказану дату.

Оформлення дарчої на гараж: хто має право дарувати нерухомість.

За законодавством передбачаються випадки, коли дарування подарунків вартістю понад п'яти встановлених за законодавством ставок оплати праці не допускається. Відповідно до ЦК однією зі сторін договору дарування не можуть виступати:

   1. офіційні представники малолітніх, а також недієздатних громадян;
   2. державні службовці, а також працівники муніципальних установ у зв'язку з виконанням посадових обов'язків або у зв'язку з посадовим статусом;
   3. працівники різних виховних, лікувальних, а також соціальних установ, в яких знаходяться на вихованні або утриманні громадяни, чиї піклувальники є другою стороною при укладанні договору;
   4. комерційні організації при здійсненні операцій між собою.

До речі, договорами дарування гаража можуть бути договори безоплатної передачі права власності на гараж або передача гаража у вигляді пожертвування. Але варто пам'ятати, що якщо ці договори розцінюються як договори дарування, то такий договір дарування може бути в судовому порядку визнан недійсним, якщо договір укладався з участю вище перерахованих категорій суб'єктів угоди.

Тому, щоб уникнути неприємних розглядів у суді, подбайте про повну відповідність положень договору відповідним нормам закону. І перш за все, правильно оформіть весь пакет документів для дарування гаража.

Документи для дарування гаража або як бути в повній готовності.

Пакет документів для укладання договору дарування гаража складається з різного роду довідок і погоджень, але найголовніше, щоб були правильно оформлені правовстановлюючі документи на гараж, який стає об'єктом дарування.

Якщо гараж є офіційно зареєстрованою власністю з підтвердженим правом на землевідведення під його побудову, турбуватися нема про що. Однак, у разі, коли не пройдена процедура офіційної реєстрації права власності на нерухомість у державному реєстрі, можна очікувати будь-яких афер, пов'язаних з бажанням отримати бажаний шматок землі. Особливо, якщо мова йде про землі у великих мегаполісах і гараж стоїть на окремій ділянці землі, а не є частиною гаражного кооперативу.

Адміністрація міста, якщо не оформлено право власності на земельну ділянку, у зв'язку зі збільшенням обсягів будівництва житлових об'єктів, може в будь-який момент побажати ділянку землі, виділену під гаражі, віддати під забудову житла.

Якщо ви маєте гараж, збудований на ділянці землі, що належить гаражному кооперативу або гаражному суспільству, то для приватизації земельної ділянки доведеться подавати заявку на приватизацію не одної вашої земельної ділянки, а всієї ділянки, виділену гаражно-будівельному кооперативу під забудову.

Зазвичай, гаражно-будівельний кооператив укладає з місцевою владою договір оренди на тривалий термін з правом пролонгації. Але також часто практикується варіант, коли гаражно-будівельний кооператив відразу оформляє право власності на ділянку землі, що виділяється під забудову гаражами. У другому випадку, перешкод для приватизації окремих ділянок землі під конкретними гаражами з боку управління гаражно-будівельного кооперативу бути не повинно.

Отже, з переліку документів для дарування гаража у вас на руках є правовстановлюючі документи на земельну ділянку під гаражем і на сам гараж. Тепер вам знадобляться наступні довідки:

   1. технічна довідка з бюро технічної інвентаризації (БТІ), яка дійсна протягом десяти днів;
   2. довідка про те, що на майно не накладено арешт.
   3. довідка про відсутність боргів (виплата паю повністю, заборгованість за платежами) з управління ГК.

Але перш, ніж оформляти вищеперелічені довідки отримайте згоду співвласників і дружина на відчуження гаража на користь третьої особи. Адже нерідко буває так, що усну згоду як би і отримано вже, оформляються довідки, які мають термін дії. А після їх оформлення зацікавлені сторони відмовляються давати письмову згоду на оформлення дарчої.

Врахуйте, що з моменту вступу в силу дарчої, ваші права на цю нерухомість автоматично анулюються і претендувати на щось, що знаходиться в подарованому гаражі, ви не зможете, тому подбайте про вивезення матеріальних цінностей до оформлення дарчої на гараж.

Сподіваємося, що наші поради застережуть вас від помилок і допоможуть швидко і правильно оформити дарчу на гараж на користь дорогої для вас людини.
Поиск

Календарь

«  Апрель 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архив записей

Друзья сайта

  • Натяжные потолки Днепропетровск
  • Золотые, красивые номера Киевстар
  • Купить видеорегистратор