Гараж своїми руками

Форма входа

Гаражні новинки

Авточехлы "MW Brothers"

чехлы для автомобиля

Гаражні ворота
Гаражні ворота
Гаражні ворота монтаж своїми руками.Китайские видеорегистраторы купить дешево.

Приватизація гаража


   1. Головні аргументи на користь приватизації гаража
   2. Що вас чекає або скільки «нервів» коштує приватизація гаража?
   3. Усі реалії приватизації кооперативного гаража
   4. Скільки коштує приватизація гаража?

Приватизація гаража.

Те майно, яке раніше було в державному фонді, поступово знаходить своїх законних власників. Звичайно, процес болючий і пов'язаний з бюрократичною тяганиною.

Загострення пристрастей зрозуміле. Приватизація гаража - заплутаний процес, труднощі якого пов'язані зі складністю збору повного пакету документів, необхідних для державної реєстрації цієї власності. Адже більшість споруд було зведено в радянські часи, де земельні паї людям виділялися найчастіше «рідними» підприємствами. Офіційно продати нічого не можна було, але громадяни примудрялися викручуватися з цього положення.

Наддержави вже немає, а порядок приватизації вимагає від власника документально викласти повну «хронологію» його появи. А як розплутати наявний «клубок» і підтвердити законність своїх прав? З чого почати приватизацію гаража? Перш, ніж перерахувати всі обов'язкові дії власника, пояснимо важливість даної процедури.

Головні аргументи на користь приватизації гаража.

 Часто власник, дізнавшись, що потрібно для приватизації гаража, відмовляється від цієї ідеї. Особливо це стосується гаражних кооперативів, де вся наявна документація - список складаються в ньому громадян. Але він давно втратив свою актуальність. Організувати колектив і знайти всі «кінці» для проведення приватизації землі під гаражем досить важко.

Чим може обернутися така байдужість?

Аргумент № 1: Земля - ​​ласий шматочок ...

Приватизація земельної ділянки під гаражем - гарантія недоторканності вашої нерухомості. Винятки є, але вони передбачають повну компенсацію від держави. Якщо ваше право не закріплено документально, то ви лише маєте право тимчасово користуватися виділеною територією. Без приватизації земельної ділянки під гаражем вас можуть у будь-який момент «попросити» звільнити «місце під сонцем». Закони бізнесу жорстокі і якщо місцева влада вважатиме (читай - захоче) здійснити новий, більш вигідний проект, то після закінчення терміну оренди новий договір з вами буде не підписаний.

Аргумент № 2: Гаражний «дефіцит» в містах ...

Зростаюча кількість машин веде до підвищеного попиту на купівлю гаражів. Але щоб правильно продати (купити), потрібна приватизації гаража (документи, що підтверджують право власності на цю нерухомість). Без цієї процедури «товар не з перших рук» може виявитися гіркою грошової втратою для нового власника. Будь-який з колишніх господарів може подати позов до суду про неправомірність угоди.

Аргумент № 3: А чи мали право будувати гараж?

Не рідкісні випадки нелегального виникнення гаражних кооперативів. Коли його член намагається зібрати перелік документів для приватизації гаража, з'ясовується, що ніяких підстав для існування об'єднання немає.

Не знаючи такого важливого нюансу, господар гаража вкладає солідні гроші для його удосконалення. Рано чи пізно місцеві влада ліквідує самобуди, тому краще вчасно «легалізувати» свою споруду.

За кожним з наведених вище аргументів щодо спірного питання (потрібно чи не потрібно щось робити для приватизації гаража?) Стоять сумні долі багатьох тисяч власників цих споруд. І лише від вашої наполегливості залежить доля вашої споруди.
Що вас чекає або скільки «нервів» коштує приватизація гаража?

Отже, з'ясуємо, що криється за малозрозумілими для простої людини юридичними термінами.

Порядок приватизації вашого гаража складається з двох кроків:

   1. Оформлення права власності на гараж та реєстрація отриманого сертифікату в Реєстраційній Палаті
   2. Приватизація землі під гаражем

Якщо ви здійснили тільки перший пункт, то підтвердили ваше право власності на споруду. Що це дає? Можна легально виконувати всі операції з нерухомістю: продати, орендувати, заповідати, подарувати. Але ви залишаєтеся тільки тимчасовим користувачем земельної ділянки. Місцева влада не зацікавлені в довгостроковій оренді, тому кожні 1-2 роки вас чекає переукладання договору.

Всі документи для приватизації гаража часто зібрати просто нереально.

Тим не менш чиновники на місцях, пропонують провести приватизацію гаража тільки, якщо він знаходиться в ГКС (гаражно-колективному співтоваристві). Це ускладнює життя власнику, оскільки йому нав'язують більш складну і тривалу процедуру з-за великої кількості не завжди свідомих членів кооперативу. У таких випадках залишається лише один вихід - приватизація гаража через суд. Більш докладно цю проблему ми опишемо у відповідній рубриці нашого сайту. Адже для приватизації свого гаража через суд слід зібрати достатній матеріал для подачі позову.

Усі реалії приватизації кооперативного гаража

 Якщо ви є членом ГКС, то приватизація кооперативного гаража вимагає організованих дій усього колективу. Оформити у власність споруди можна окремо, а от з земельним паєм справи йдуть складніше. Коли гаражі мають спільні стіни, фундамент, то за законом не можна стати власником окремої земельної ділянки лише під своєю будівлею. Після приватизації гаража в ГКС ​​ви стаєте власником частки у виділеному паї землі.

Для всього колективу належить пройти декілька обов'язкових етапів:

    * Приватизація гаража, документи для гаража в кооперативі (а точніше викуп землі та підтвердження свого права власності на «автобудиночок») починається з отримання ВСІМА його членами сертифіката про право власності. Найважче першій людині, що зважилася на цю процедуру. Йому слід подати до органів влади повний перелік документів для приватизації гаража:
  - Довідка, яку видає голова ГКС, де підтверджується ваше членство в кооперативі і повна виплата відповідного паю.
  - Завірена ксерокопія розпорядження про виділення вашому кооперативу земельної ділянки (знаходиться також у глави ГКС)
  - Завірена ксерокопія вашого паспорта на гараж
  - Технічний паспорт гаража, який отримують з БТІ, звернувшись до даної організації з відповідною заявою. Спеціаліст складе докладний план вашої споруди і точно заміряє його параметри.
  - Ксерокопія вашого паспорта
  - Заява про бажання оформити право власності на гараж.

   Всі ці документи, необхідні для приватизації гаража, краще перевірити у консультантів (вони знаходяться безпосередньо в даній організації), потім прикласти квитанцію про оплату послуги і здати в Реєстраційну Палату.
   
   Наступний крок - приватизація землі під гаражем.
   - Заява, підписана всіма членами кооперативу
   - Завірені ксерокопії паспортів всіх власників у ГК
   - Завірені ксерокопії сертифікатів про право власності всіх власників гаражів у кооперативі
   - Завірена ксерокопія про виділення землі ГК

Після отримання всіма членами ГК сертифікатів про оформлення права власності на гараж, слід подати колективну заявку в місцеві органи самоврядування, спираючись на земельний кодекс. Закон дає право приватизації гаража в кооперативі (викупу землі) за умови оформлення усіма власниками своїх прав.
Документи для приватизації землі під гаражем:
З даного переліку документів для приватизації гаража видно, що «шлях» нелегкий, але вже через місяць комісія зобов'язана прийняти рішення про виділення земельної ділянки для викупу кооперативом.

Скільки коштує приватизація гаража?

Розрахувати кінцеву вартість приватизації гаража вельми важко

    Вартість приватизації вашого гаража буде складатися з декількох платежів:
    * Аванс за проведення інвентаризації
    * Аванс за виготовлення кадастрового паспорта земельної ділянки
    * Оплата за прийом і перевірку документів

Оцінювати вартість земельної ділянки будуть залежно від його «цінності».
Поиск

Календарь

«  Апрель 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архив записей

Друзья сайта

  • Натяжные потолки Днепропетровск
  • Золотые, красивые номера Киевстар
  • Купить видеорегистратор