Гараж своїми руками

Форма входа

Гаражні новинки

Авточехлы "MW Brothers"

чехлы для автомобиля

Гаражні ворота
Гаражні ворота
Гаражні ворота монтаж своїми руками.



Китайские видеорегистраторы купить дешево.

Піч для гаража


Опалити гараж можна різними способами. А вибір рішення пов'язаний з тим, яке паливо ви можете собі дозволити застосовувати і на який період часу вам потрібен теплий гараж.

Якщо ваша індивідуальна парковка прибудована до будинку або вбудована в нього, то її систему опалення, що природно, найкраще об'єднати із загальною опалювальною системою ділянки. Для гаража, що стоїть окремо існує велика кількість різноманітних варіантів.

Якою може бути піч для опалення гаража

 Численні «етнічні» варіації дров'яних печей тут ми розглядати не будемо. «Шведки», «голландки», грубки занадто громіздкі і для тісного і суто функціонального простору гаражів не дуже-то підходять, та й палива «їдять» чимало.

Важливо!

    В гаражному приміщенні необхідно щось компактне і досить потужне.

Масляні радіатори. Паливом або в даному випадку - енергоносієм, для них є електрика. Основна перевага переносних радіаторів - їх компактність, повна відсутність будь-яких монтажних робіт, що називається - підключай і користуйся і висока безпека використання. Недолік: великі витрати електроенергії.

Буржуйка. Паливо: дрова. Класична компактна дров'яна піч для гаража цілком годиться. Перевага саморобних варіантів: дешевизна. З недоліків варто відзначити обов'язковість обладнання димоходу. До речі, промислові аналоги буржуйок, особливо закордонні коштують чимало.

Теплові гармати. Подібна опалювальна піч для гаража є одним з найбільш вдалих рішень. Паливом для неї можуть служити газ або електроенергія. Головні переваги теплових гармат: дуже швидко нагрівають приміщення, легко перемещуються. Мінуси: у газових - вибухонебезпечність, шумність і запах; в електричних - витрата електроенергії.

Інфрачервоні обігрівачі. Для них використовується або газ або електроенергія. Головна перевага таких печей для гаража - компактність і можливість спрямованості обігрівання. З недоліків: досить невисокий ККД.

Піч Булерьян. В якості палива використовується все, що горить, крім рідкого і газоподібного палива.

На цьому варіанті зупинимося трохи докладніше. Ці печі для опалення гаражів, незважаючи на відносну дорожнечу, дуже цікаві й в даний момент набирають популярність. Працює прилад за принципом конверторного спалювання газу, паливом служать дрова, відходи деревини, вугілля, торф і т.д. Завдяки двом вбудованим камерам згоряння ця піч для опалення гаража має високий ККД - до 80%. Нагрівання приміщення відбувається практично відразу після включення агрегату. До переваг булерьян можна додати можливість задавати певну температуру, завдяки особливій заслінці. Тривалість роботи приладу від однієї закладки палива, становить приблизно 10 годин. Дані печі для гаража монтуються легко, але є певні моменти, які треба врахувати.

Важливо!

    Димохід повинен робитися з утеплених труб. Кращий варіант - це сендвіч-труба з нержавіючої сталі з утепленням мінеральною ватою.


Часто «умільці» роблять звичайну трубу з нержавійки, що веде до накопичення конденсату у верхній частині димоходу, виділенню диму, наростання сажі в димоході, а іноді - до її загоряння. Висота монтажу Булерьяна опалювальної печі для гаража, повинна бути 20 сантиметрів від рівня підлоги. Підставою для неї повинен служити жароміцний матеріал - цегла, цемент, листовий метал. Розпалювати агрегат найкраще папером. Також рекомендуємо, з тим, щоб експлуатація протікала без ексцесів, добре вивчити схеми, креслення, що йдуть в комплекті з цією піччю для гаражів . На даний момент Булерьян можна купити як у вітчизняному виконанні, так і в зарубіжному.

Саморобна піч для гаража: креслення, схеми та рекомендації.

Крім вже згадуваних буржуйок, найпопулярнішими, що можна зібрати самостійно печі для гаража своїми руками, є схожі за конструкцією, що працюють «відпрацюванні». Якщо у вас є бажання ефективно і економно обігріти свій гараж на дуже дешевому, а то й безкоштовному паливі, то саморобні печі для гаража на відпрацьованому маслі - саме те що вам потрібно. Конструкція таких печей надійна і доволі проста. Її головним плюсом є те, що опалювальний прилад прекрасно справляється з роботою без крапельниці і форсунки, завдяки принципу згоряння парів киплячого відпрацювання.

Піч для гаража на відпрацюванні збирається з двох ємностей, з'єднаних між собою трубою, яка має багато отворів. Нижня частина - це одночасно і паливний бачок і топка. Його місткість - 12 літрів. Нагорі ємності необхідно зробити отвір і обладнати його кришкою. Через даний отвір ви будете заливати паливо. Кришка ж буде виконувати функцію «пульта управління» вашої печі для гаража на відпрацюванні. Нею ви будете регулювати надходження кисню в топку, а, отже, і потужність горіння палива, яка буде впливати на ступінь нагрівання приміщення. Верхня частина і сполучна труба - конструктивно, нагрівальні елементи приладу. При максимальному розігріві агрегату, вони можуть розжарюватися до 800-900 градусів.

Важливо!

    Ці частини необхідно робити із заліза в 4-6 мм завтовшки, інакше вони швидко прогорять.


На верхню ємність потрібно приварити патрубок. На ньому монтується витяжна труба. Її треба робити з оцинковки, так як крім видалення продуктів горіння, вона буде грати роль додаткового нагрівального елемента. Вона може прогріватися до 250 градусів. Подібні печі для гаражів не повинні бути цілісними. Верхню частину необхідно робити знімною, щоб була можливість чистити пальник від накопиченої сажі.

Як ви самі бачите, конструктивна схема приладу дуже і дуже проста. Подібна піч для гаража і креслень не вимагає і яких-небудь високопрофесійних навичок у виготовленні. Технічні характеристики агрегату виглядають так: розміри без витяжної труби: - 70 / 50 / 35 см, вага - 27 - 30кг, витрата палива - від 0,5 до 1,5 літрів на годину, перетин витяжки - 105 мм.

Кілька рекомендацій, для бажаючих зробити таку піч для гаража своїми руками:

1. Домовтеся з сусідами по гаражу (якщо він кооперативний) і встановіть на його території будь-яку ємність для зливу відпрацьованого масла. Для роботи грубки годиться будь-яке відпрацювання і неочищене теж.

2. Димохід монтуйте висотою не менше 4 метрів для отримання хорошої тяги, намагайтеся не робити горизонтальних ділянок.

3. Раз на 10 днів чистите димар і саму піч від відходів.

4. Верхню трубу бажано зробити більшого перерізу, ніж вихлопну з печі - так буде утворюватися набагато менше сажі.

5. Щоб уникнути частого засмічення труб і отворів, користуйтеся якомога чистішим маслом, пічним паливом або соляркою. Збільшивши перетин димоходу, ви також поліпшите цей показник.

6. Розпалюються ці саморобні печі для гаражів так: - через отвір в нижній частині вкладете в паливний бачок згорнуту газету, залийте приблизно літр відпрацювання та підпаліть. Через 5-10 хвилин почнеться процес кипіння, і масло буде самозайматися. Підливати паливо необхідно періодично по 5 літрів.

7. Особливо важливо: дотримуйтесь заходів безпеки в частині гаража, де встановлена ​​піч. Не розташовуйте там горючих і вибухонебезпечних речовин!

8. В якості палива для даного обігрівача ви можете застосовувати:
машинне, індустріальне, трансформаторне, трансмісійне відпрацьовані мастила. А також: дизельне паливо, сланцеве масло, пічне паливо і відходи лакофарбового виробництва.


Статті по темі:  Водяне опалення      Водяні котли




Поиск

Календарь

«  Ноябрь 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архив записей

Друзья сайта

  • Натяжные потолки Днепропетровск
  • Золотые, красивые номера Киевстар
  • Купить видеорегистратор