Гараж своїми руками

Форма входа

Гаражні новинки

Авточехлы "MW Brothers"

чехлы для автомобиля

Гаражні ворота
Гаражні ворота
Гаражні ворота монтаж своїми руками.



Китайские видеорегистраторы купить дешево.

Утеплювач для стін


Правильне утеплення стін.

 Методів обігріву гаража предостатньо, але ось спосіб заощадити при цьому тільки один - одягти його в захисну «шубку», підібравши оптимальний утеплювач для стін та інших елементів конструкції. Набагато вигідніше один раз витратитися і доповнити гараж надійним бар'єром проти витоку тепла, ніж методично витрачати свої кошти на обігрів вулиці.

 У першу чергу хочемо обговорити про способи облицювання «коробки» гаража, оскільки стіни є головною причиною втрати ваших грошей: через них випаровується до 50% дорогоцінного тепла.

 На ринку продажів постійно з'являються все нові види утеплювачів для стін, виробники яких чорнять «попередників» і розхвалюють чудові властивості «новинок». Ми ж постараємося об'єктивно пройтися по всьому існуючому асортиментному ряді цих будматеріалів. Наше завдання ні в якому разі не визначити кращий утеплювач для стін, тому що для кожного конкретного випадку він може бути різний. Просто відзначимо нюанси вибору з позиції автовласника, що бажає самостійно теплоізолювати гараж:

    * Якому утеплювачу для зовнішніх стін гаража віддати перевагу?
    * Утеплювач для внутрішніх стін та умови його успішної служби
    * Як кріпити утеплювач до стіни?
    * Який найдешевший утеплювач для стін і наскільки добре він справляється зі своєю роботою?
    * Ультратонкі сучасні утеплювачі стін. Що вони собою представляють?
    * Як вибрати утеплювач для стін під свій тип гаража?

Зовнішнє утеплення гаража: нюанси вибору утеплювача.

 За канонами будівництва слід розміщувати утеплювач стін зовні, оскільки під час опалювального сезону він «пом'якшує» різьку грань між прогрітою поверхнею і холодним середовищем. Головний «удар» припадає на зовнішню оболонку будівлі, яка цілком готова до такої «атаки».

Є два популярних і доступних рішення «теплого» облицювання гаража:

   1. Утеплювач для стін під штукатурку.
      По суті це відносно твердий шар теплоізоляції, який після укладання просто обштукатурюють. Такий утеплювач для стін, розміри робочих елементів якого стандартні, в роботі відрізняється простотою технології, що особливо корисно для початківця.

   2. Утеплювач для стін під сайдинг.
      Це один з доступних способів обладнати вентильований фасад: кладка стін з утеплювачем і сайдинг розділені між собою повітряним прошарком, що грає найважливішу роль в збереженні тепла і правильному «диханні» коробки будівлі.

 Для першого варіанту найчастіше використовують найпопулярніший утеплювач для стін - пінопласт. Це легкий і дешевий будматеріал, виготовлений на основі полімеру. Найпопулярнішим представником цієї групи є утеплювач для стін пінополістирол, що володіє оптимальними технічними характеристиками в поєднанні з довгим терміном служби (до 40 років).

 Але є одне але, яке накладає певний відбиток на використання пінопласту такого типу. Він відноситься до розряду горючих матеріалів, тому для облицювання слід використовувати тип ПСБ-С (самозатухаючий), який плавиться у вогні, але при ліквідації джерела загоряння затухає протягом 4-ох секунд.

 Пінополістирол - надійний утеплювач для стін та підлоги, коефіцієнт теплопровідності якого 0,033-0,037 Вт / (м × К). Він практично водонепроникний, не боїться біологічної та хімічної «атаки».

 Для тих, хто хоче знизити ризик пожежі до мінімуму і облицювати гараж натуральною «шубкою» пропонується використовувати під штукатурку утеплювач для стін базальтовий. Це всім відома мінеральна вата високої щільності (145 кг / м.куб), що випускається у вигляді жорстких матів. Утеплювач базальтовий для стін абсолютно не горить, тому є ідеальним варіантом для утеплення будівлі з підвищеними вимогами до пожежної безпеки (яким і є гараж).

 На ринку є кілька видів даної продукції, назви яких співзвучні з фірмою-виробником. Наприклад, утеплювач для стін Роквул - творіння відомої датської компанії, вже майже століття займається виробництвом ізоляційних матеріалів різного профілю. У них є широкий асортиментний ряд мінеральної вати на всі «випадки життя». Утеплювач для стін rockwool високо котирується на ринку і є гарантом якості та надійності виконання.

 Ще одна компанія - Saint-Gobain Izover Oy, яка з 1946 року займається виробництвом теплоізоляторів на базальтовій основі (і не тільки). Її утеплювач для стін ізовер «не відстає» в якості, і гаряче «любим» провідними будівельними компаніями світу.

 Добре відомі на нашій території будматеріали концерну Кнауф. Поряд з випуском сухих і готових сумішей та гіпсокартону, дане об'єднання виготовляє утеплювач для стін кнауф, ціна якого в середньому дешевше на 10-15% від вже озвучених брендів.

 Всі вищеперелічені фірми варті уваги при виборі відповідного теплоізолятора даного класу. Вихідні характеристики мінеральної вати - найоптимальніші з усієї серії теплових «помічників»: коефіцієнт теплопровідності 0,041-0,044 Вт / (м × К), матеріал зарахований до розряду негорючих матеріалів, вільно «дихає» і є відмінним звукоізолятором. Її використовують, як утеплювач стін з зовні (тверді мати), так і як утеплювач стін зсередини (рулонні м'які типи).

Спосіб монтажу теплоізолятора до стіни.

 Кріплення утеплювача до стіни даної групи будматеріалів виконується за допомогою спеціальних клеїв і пластикових дюбелів.

 Що стосується вентильованих фасадів, то тут так само використовують описані види теплоізоляторів, тільки що стосується мінеральної вати, то вибирають напівтверді зразки, що володіють середньою щільністю (80-100 кг / м.куб). Товщина утеплювача стін підбирається в залежності від сезонних коливань температури для конкретного регіону. Для середньої смуги з помірним кліматом достатньо 50 мм мінвати або пінопласту.

Внутрішнє утеплення гаража: розвіємо «міфи» про тонку ізоляцію.

 Такий спосіб використовується лише в тому випадку, коли зовнішнє утеплення гаража виконати неможливо. Автовласникові відразу треба змиритися з втратою корисної площі, оскільки будь-який із способів теплозахисту зменшить корисну площу приміщення гаража.

 Якщо гараж буде облицьовуватися гіпсокартоном, то вигідніше використовувати рулонний утеплювач для стін, який ховається під цією фальш-перегородкою. Це м'які теплоізолятори, які кріплять до основи спеціальними ДАКами.

 Утеплювач для стін в рулонах може бути штучним або натуральним. Останній ми вже згадали в попередньому розділі - мінеральна вата. Більш економна «заміна» - утеплювач для стін Урса. Це вата на основі скловолокна обійдеться на 25-30% дешевше натурального аналога і ідеально підійде для будь-якого технічного приміщення. Один нюанс: потрібна пароізоляція стін: утеплювач ватного типу набирає вологу, тому його слід захистити плівкою, щоб уникнути швидкого псування матеріалу.

При облицюванні приміщення плиткою або простому оштукатурюванні використовують більш доступний варіант - пінопласт. Його застосовують у крайньому випадку і тільки самозатухаючий тип ПСБ-С або сучасний аналог - утеплювач для стін пеноплекс (спінений екструзійний полістирол) класу Г4 (не підтримує горіння).

Важливо!

    При внутрішньому утепленні велика ймовірність виникнення вологої зони на стику теплоізолятора і стіни. «Здоров'я» конструкції такий ефект явно не додасть, навпаки почне «гризти» в першу чергу самий піддатливий її шар.
    Щоб знизити негативні наслідки, у внутрішньому приміщенні слід облаштувати постійно функціонуючу примусову вентиляцію.

 Ватний утеплювач для стін зсередини забирає до 15 см корисного простору. Його захищають пароізоляцією, а для нормального «дихання» забезпечують повітряним «коридором» між теплоізолятором і фальш-перегородкою. Трохи економніше пінопласт, але й тут втрати сягають 8-10 см.

 У зв'язку з цим все більше автовласників стали поглядати у бік сучасних ультратонких аналогів теплоізоляторів, товщина яких всього 2-3 см. Хочеться підібрати такий утеплювач стін всередині, який залишить більше вільного місця в гаражі, але буде з успіхом справлятися зі своїми обов'язками.

 Мова йде про відбиваючу теплоізоляцію, різні види якої активно пропагуються їх виробниками. Звичайна практика рекламників - порівняння властивостей «новинок» з «класикою» (мінеральна вата, пінопласт).
 Найпопулярніший серед них - утеплювач для стін пенофол. Це спінений поліетилен, покритий дзеркальною плівкою з відполірованого алюмінію. Він - чудовий утеплювач для труб і стін, але його завдання: відбивати тепло, перегороджувати шлях інфрачервоного випромінювання. Пенофол входить до складу оптимальної енергозберігаючої «слойки» житлового будинку, яка бореться з усіма шляхами витоку тепла: класичний утеплювач (вата або пінопласт) - з кондукцією і конвенцією, тонкий шар «дзеркала» - з випромінюванням.

Запам'ятайте!

    Сам утеплювач для стін з фольгою не здатний замінити всі види «теплозахисту». Це лише доповнення для комплексної «всебічної» теплоізоляції будівлі.

Оптимальний вибір утеплювача для гаража

 Підбір оптимального теплоізолятора залежить від основного будматеріалу, з якого зроблена «коробка» гаража:

    Утеплювач для стін із бруса
      Дерево - натуральний «дихаючий» матеріал, тому щоб зберегти ці корисні властивості, ідеальним варіантом є зовнішне облицювання мінеральною ватою з облаштуванням вентильованого фасаду (сайдинг). З внутрішньої сторони приміщення обшивають гипсокартоном, що підвищує вогнетривкі характеристики конструкції.
  
    Утеплювач для каркасних стін
      Для таких стін краще віддати перевагу мінеральній ваті, так як з її допомогою легше побудувати внутрішній прошарок. Листи пінопласту встановити складніше через утрудненою вертикального стикування елементів, та й поєднання двох пожежонебезпечних матеріалів небажано. Базальтовий утеплювач для дерев'яних стін каркаса пригальмує виниклу пожежу і дасть «фору» для його ліквідації.
   
     Цегляні стіни з утеплювачем (так само з бетону і блоків)
      Тут вибір необмежений. Можна використовувати мінеральну або скловату, пінопласт будь-якого типу. Останній - найдешевший і оптимальний варіант для утеплення гаража.




Поиск

Календарь

«  Март 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архив записей

Друзья сайта

  • Натяжные потолки Днепропетровск
  • Золотые, красивые номера Киевстар
  • Купить видеорегистратор