Гараж своїми руками

Форма входа

Гаражні новинки

Авточехлы "MW Brothers"

чехлы для автомобиля

Гаражні ворота
Гаражні ворота
Гаражні ворота монтаж своїми руками.



Китайские видеорегистраторы купить дешево.

Утеплення гаража


Правильне утеппелння гаража.

  1. Правильне утеплення гаража.
  2. Який вибрати утеплювач.
  3. Чим утеплити гараж.
  4. Утеплення стелі в гаражі.

Теплий гараж - одна з умов міцного «здоров'я» вашого автомобіля. Різкі перепади температур викликають появу конденсату, який пробиває антикорозійний захист металу і завдає машині істотну шкоду.

Утеплення гаража для комфорту «залізного» друга.

У зимовий період досягти оптимальних показників можливо лише в тому випадку, якщо утеплити гараж і подбати про його опалення. Дбайливе збереження тепла допоможе заощадити кошти, необхідні на обігрів гаража, і створити комфортний клімат для зберігання і поточного ремонту машини.

Як краще утеплити гараж, щоб отриманий результат не розчарував? Відповідь проста: необхідно прислухатися до порад експертів та мудро підійти до вибору утеплювача, суворо дотримуючись технології його укладання.

Як правильно утеплити гараж

Для гаража, як і для будь-якого іншого виду споруди, розроблені норми, описані в БНіП "Стоянки автомобілів". У них вказуються оптимальні умови для зберігання машини.

Висновки фахівців такі:

    * Обов'язкове облаштування вентиляції, яка забезпечить приплив 180 куб.м. свіжого повітря на годину (норма для одного автомобіля)
    * Оптимальна «зимова» температура в приміщенні не повинна перевищувати +5 С

У власників гаражів такі постулати викликають масу суперечок. Однією з головних тем дискусій є рекомендований температурний режим. Часто можна почути фрази: «Хіба можна назвати гараж теплим, коли в ньому всього лише +5 С?!»
Пояснимо докладніше причину настільки незручної для автовласників температури.

Якщо домогтися в гаражі «домашньої» атмосфери (від +18 С і вище), машина буде піддана різкому перепаду температур. Потрапивши з холодної середовища в теплу, вся поверхня автомобіля покриється конденсатом. Знайшовши слабинку в антикорозійній «броні», вона пошкодить корпус авта. Особливо схильні до такого згубного впливу машини вітчизняних марок, які вже через кілька років покриваються іржею. Іноземні автомобілі довше тримають «оборону», а й у них «здоров'я» не вічне. Виходить парадоксальна ситуація: не було опалення - погано, з'явилося - ще гірше. Теж стосується облаштування вентиляції.

Утеплення гаража.

Власники гаражів негативно ставляться до зайвої «дірки» на стіні приміщення. Деякі умільці вирішують проблему, як утеплити гараж таким чином: затикають вентиляційні отвори, щоб було тепліше. Насправді вентиляція відіграє дуже важливу роль для нормального мікроклімату гаража. Відбувається постійний повітрообмін, який вивітрює чадні гази і підсушує машину. Адже в зимовий час на її корпус налипає сніг, лід. Тільки постійний приплив свіжого повітря допоможе впоратися з проблемою зайвої вологи.

Сумний результат безліч автомобілів, «мешкають» у добре опалювальних приміщеннях, привів до поспішного висновку деяких автовласників: утеплення гаража не потрібно взагалі. Таке думка помилкова, оскільки спирається на факти недбалого ставлення до комфортних умов автомобіля.

Щоб без зайвих витрат підтримувати «автомобільну» температуру взимку, гараж все-таки слід утеплити. Для цього використовують теплоізоляційні матеріали, які мають низьку теплопровідність.

Який утеплювач для гаража вибрати або чий «одяг» тепліше.

Щоб зрозуміти принцип дії теплоізоляційних матеріалів, нагадаємо про три способи переміщення тепла в просторі:

    * Кондукція (від дотику предметів один про одного)
    * Конвекція (циркуляція теплого повітря, який прогріває приміщення)
    * Теплове (інфрачервоне) випромінювання на відстані

Комбінація класичного утеплювача, перешкоджає кондукції і конвекції, з відбиваючим теплоізолятором, який не пропускає інфрачервоне випромінювання - є оптимальним захистом, використовуваним в сучасному будівництві.

Утеплення гаража пінопластом

Утеплення гаражів не завжди вимагає такого серйозного «тепло-бар'єру», оскільки витрати на його облаштування великі, а вимоги до температурного режиму цих приміщень набагато нижче, ніж в житловому комплексі. Метод виправданий лише в тому випадку, коли гараж є невід'ємною частиною будинку.

Якщо мова йде про окрему споруду (де питання економічності на першому місці), то можна використовувати тільки класичні утеплювачі, які захищають приміщення від головних тепловтрат (кондукції і конвекції). Гараж, утеплення якого виконується з їх допомогою, буде не тільки добре зберігати тепло, але позбавить оточуючих від можливого шуму.

Класичні теплоізолятори діляться на:

    * Скловолокнисті
      Виготовляются при переробці битого скла.

    * Мінераловатні
      Виготовляються шляхом плавлення гірської породи базальт.

    * Полімерні
      Отримують при переробці полімерів шляхом екструзії.

Утеплювач повинен володіти високим показником вогнестійкості, оскільки в цьому приміщенні велика ймовірність появи випадкової іскри (з вихлопної труби, під час ремонтних робіт).
Водонепроникність - ще один безумовний плюс, який захистить поверхню від надлишку вологи без згубних наслідків для теплоізолятора.

Утеплюємо гараж поетапно, перекриваючи двері, стелю і стіни. Тому до матеріалу висувається ще одна вимога - зручність монтажу.

Останній аргумент на користь вибору того чи іншого утеплювача - оптимальне поєднання ціни та якості.

Мінеральна вата володіє відмінними технічними характеристиками, але вимагає ретельного захисту від води за допомогою паро-та гідроізоляції (з обов'язковим «дихаючим» зазором). Ціна за таку теплоізоляцію гаража висока (від 40 $ за 1 кв.м).

Скловата дешевше (від 30 $ за 1 кв.м.), але вона так само «боїться» води і належить до групи вогненебезпечних матеріалів.

Що стосується популярного представника полімерної групи - пінопласту, то він є оптимальним варіантом для даного виду робіт. Водонепроникний, його теплоізоляційні властивості майже ідентичні мінеральній ваті. Легкий пінопласт недорогий, простий в монтажі, що дозволяє виконати утеплення гаража своїми руками. Він відноситься до групи горючих матеріалів, але до складу марки «ПБС-С» додано антипірен, який сприяє його самозагасанню. Саме цей вид пінопласту придатний для утеплення гаража. Ще одним плюсом такого вибору є його бактеріологічна стійкість (не боїться грибка, мікробів і не схильний до гниття).

Утеплення гаража пінопластом - економічний і простий спосіб організувати комфортну атмосферу для свого «залізного улюбленця». Приблизні витрати на 1 кв.м. утепленя таким чином поверхні - від 20 $.

Чим утеплити гараж: «сучасні» шубки для стін

Крім описаних вище теплоізоляційних матеріалів, у продажу є новітні аналоги, які допомагають ефективно утеплити навіть самі проблемні споруди. Розробники подбали про усунення всіх недоліків їх «прабатьків», наділивши ці утеплювачі новими корисними властивостями. Усіх їх з успіхом можна застосовувати для облаштування теплого гаража.

Піноізол

Це рідкий пінопласт, який є вдосконаленою версією всім звичного теплоізолятора. Піноізол - швидкий спосіб утеплити будь-яке приміщення.
Він водонепроникний, не горить, термін служби до 40 років. Піна заповнює замкнутий простір і застигає, створюючи безшовний шар утеплювача, технічні характеристики якого не поступаються кращим представникам «класики».
Піноізол дешевше простого пінопласту в 1,5 рази.

Рідкий утеплювач.

Цей теплоізолятор виглядає як фарба і наноситься на поверхню за допомогою кисті. За теплоізоляційними властивостями 1 мм такого покриття дорівнює 50 мм мінеральної вати. Відмінно підходить для утеплення металевих конструкцій. Витрата рідкого теплоізолятора: 1 л на 2 кв.м. (Для рівної поверхні).

Пінополіуретан ППУ

Такий утеплювач наноситься на стіну рівномірним шаром за допомогою спеціального обладнання і утворює тверду кірку. Пінополіуретан економить простір, завдяки тонкості покриття, теплоізоляційні властивості якого унікальні. Термін його служби - до 70 років.

Але ціна на таке утеплення «кусається», оскільки воно не проводиться самостійно, а за допомогою спецобладнання і бригади робітників. Вартість 1 кв.м. покриття (матеріали + робота) - від 40 $.

Ці «новинки» ще не так поширені, як класичні утеплювачі, але впевнено завойовують ринок. З їх допомогою утеплення гаража проводиться в ультракороткі терміни.

Утеплення стелі в гаражі

Для ідеальної теплоізоляції гаража не слід забувати про верхні ярусіи приміщення. Як утеплити стелю гаража? Методи ті ж самі, що і для стін. Будь-який з вищеописаних будматеріалів може бути використаний для цих цілей. Утеплення стелі гаража, роль якого грає двосхилий або односхилий звід даху (кроквяна система), краще виконати за допомогою спеціальних рулонних утеплювачів, які кріплять між крокв (всі нюанси утеплення покрівлі детальніше описані в розділі «Дах гаража»).

Часто автовласники намагаються обійтися меншою «кров'ю»: спорудити і утеплити верхню перегородку (фальш-стеля), залишивши покрівлю «холодної». Якщо зробити її «на совість», то гараж обзаведеться додатковим простором - горищем.





Поиск

Календарь

«  Март 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архив записей

Друзья сайта

  • Натяжные потолки Днепропетровск
  • Золотые, красивые номера Киевстар
  • Купить видеорегистратор