Гараж своїми руками

Форма входа

Гаражні новинки

Авточехлы "MW Brothers"

чехлы для автомобиля

Гаражні ворота
Гаражні ворота
Гаражні ворота монтаж своїми руками.



Китайские видеорегистраторы купить дешево.

Як утеплити стіни гаража


Утеплення стін гаража.

Почуття розумної економії нікому не чуже, адже ощадливий господар не бажає витрачати грошей даремно і тому утеплити стіни гаража теплою «шубкою» прагне багато автовласників. Такі заходи вимушені, оскільки стіни гаража мінімальної товщини, яка не дозволяє гідно протистояти витоку тепла. А будувати потужні фортеці, які надійно закривають прохід «втікача» - вельми затратно.

Оптимальна зимова температура для гаража невелика, всього +50°С, що дозволяє заощадити на теплоізоляції порівняно з житловим будинком, де цей показник значно вищий (+180 ... +200°С). Але «послаблення» у жодному разі не стосуються технологічних нюансів, так як утеплити стіни гаража правильно можна лише в разі виконання всіх будівельних правил і норм. Навіть самий якісний теплоізолятор не виконуватиме свої функції, якщо до його монтажу поставитися з зневагою. Тому давайте обговоримо вельми актуальні проблеми для автовласника:
  •  Чим можна утеплити стіни гаража?      Зараз у продажу є величезний асортимент теплоізоляторів на будь-який «смак». Пройдемося по асортиментному ряду і виділимо самі відповідні зразки для утеплення гаража своїми руками.

  • Як правильно утеплювати стіни гаража?Тут вирішимо одвічну дискусію щодо внутрішнього і зовнішнього утеплення стін гаража, так як ця тема - одна з найбільш обговорюваних на будівельній «території» инета. Розглянемо обидва варіанти з точки зору «живучості» багатошарової конструкції гаражної «коробки».
  • Чим краще утеплити стіни?      Виберемо той єдиний варіант теплоізолятора, який буде незамінним для більшості типів «автобудиночків». Чим краще - означає не тільки його низька ціна, а простота монтажу і доступність технології, щоб можна було самому і без особливих проблем утеплити стіни.
  • Технологія виконання внутрішнього і зовнішнього утеплення гаража      Проаналізуємо кожен будівельних етап цих робіт і вкажемо на головні нюанси їх виконання. Тут же зупинимося на правильному виборі витратних матеріалів, що теж є одним з необхідних умов довговічності теплою «шубки» гаража.

«Класичні» і новомодні утеплювачі для стін

З кожним роком на ринку продажів з'являється все більше типів утеплювачів від відомих фірм-виробників. Незважаючи на різні назви «новинок», більшість з них є лише братами-близнюками вже відомої ватяною «класики» теплоізоляторів або ж одним з підвидів не менш популярного пінопласту. Щоб чітко охарактеризувати дану продукцію для недосвідченого обивателя, перерахуємо всі основні групи теплоізоляторів, починаючи від «стариків» і закінчуючи «молоддю».

МІНЕРАЛЬНА ВАТА

 Людина на своїй власній території бажає створити «куточок» з бездоганним мікрокліматом, що є зразком екології та чистоти. Запорукою такого ідеальноого середовища будинку є оптимальна повітропроникність його «коробки», що дозволяє природним способом "освіжати" внутрішні приміщення будівлі.

 При удосконаленні конструкції виникає питання: як утеплити стіни будинку зовні або зсередини, при цьому, не порушуючи їх природного «дихання»?

 Для цих цілей використовують мінеральну вату, лідера за сукупними якісним характеристикам серед усіх існуючих на сьогоднішній день теплоізоляторів. Ось її основні показники:

    * Теплопровідність (коефіцієнт, Вт / (м × К)) - 0,041-0,044
    * Звукопоглинання (коефіцієнт) - 0,7-0,95
    * Паропроникність (коефіцієнт, мг / (м × год)) - від 0,48
    * Щільність - від 50 до 240 кг / м.куб.
    * Пожежобезпечність - негорючий матеріал

 Виготовляють матеріал на основі природних компонентів - базальту, доломіту, діабазу і т.п. (називають мінеральною ватою). Простіші зразки виробляють із шлаків (відходів кольорової і чорної металургії). Така вата називається шлаковою.

 Вище за всіх котирується базальтова мінеральна вата, прекрасно витримує високі температури (до +10000°С) і володіє самими рекордними показниками теплопровідності і звукопоглинання.

 Структура ватних утеплювачів волокниста, з безліччю повітряних пор. Так як утеплити стіни мінватою можна зсередини і зовні, то для цих цілей використовують зразки різної щільності:

 Зовнішнє утеплення - жорсткі мати з щільністю 200-240 кг/м.куб.
 Внутрішнє утеплення - м'які або напівтверді аналоги з щільністю 120-180 кг / м.куб.

 Відповідно матеріал випускають у вигляді рулонів, плит (матів).

ВАЖЛИВО!

    Якщо вирішили утеплювати стіни мінватою зсередини, то з боку приміщення утеплювач слід захистити пароізоляцією, так як матеріал набере вологу і втратить свої унікальні здібності. Теж стосується її використання для вентильованих фасадів, де теплоізолятор обов'язково захищають спеціальною мембраною.

Скловата

Це близький родич описаного вище будматеріалу, але обійдеться забудовнику приблизно на 20-25% дешевше. Скловата складається з волокон скла, які за своєю структурою більші і довші, ніж в мінеральній ваті.
Технічні показники матеріалу:

    * Теплопровідність (коефіцієнт, Вт / (м × К)) - до 0,040-0,052
    * Звукопоглинання (коефіцієнт) - 0,70-0,80
    * Паропроникність (коефіцієнт, мг / (м × год)) - 0,6-0,70
    * Щільність - від 12-145 кг / м.куб
    * Пожежобезпечність - негорючий матеріал

 Скловата менш витривала до високих температур (до +4500°С), працювати з нею слід в спеціальних рукавицях через жорсткості і шпильки волокон, якими можна поранити руки. Слід врахувати, що якщо вода потрапила в пори матеріалу, то «просушити» його нереально. Утеплювач назавжди втрачає свої теплоізоляційні властивості і виділяє характерний неприємний запах. Тому скловату так само слід ретельно захищати від водяної агресії.

 Скловату застосовують для утеплення технічних, а не житлових приміщень, оскільки віна виділяє незначну кількість «хімічних» парів, постійний вплив яких негативно впливає на здоров'я людини. Провідні виробники запевняють в нешкідливості своїх нових зразків, але все ж «за звичкою» даний будматеріал менш популярний для теплоізоляції житлового будинку, ніж мінеральна вата.

 ПІНОПЛАСТ

Пінопласт - це полімерний теплоізолятор, який значно полегшив життя будівельників, завдяки невибагливості і простоті роботи з ним. За своїми властивостями цей матеріал ближче всіх «підібрався» до мінеральної вати і поступається їй лише в «диханні», негорючості і природності походження.

Ось його рекордні показники:

    * Теплопровідність (коефіцієнт) - 0,037-0,042 Вт / (м × К)
    * Звукопоглинання (коефіцієнт) - 0,4-0,5
    * Паропроникність (коефіцієнт) - ≈ 0,05 мг / (м × год)
    * Щільність - від 15 до 35 кг / м.куб.
    * Пожежобезпечність - більшість зразків відносяться до розряду горючим матеріалом, крім ПСБ-С (самозатухаючий)

Головні переваги полімерного теплоізолятора - доступна вартість і простота монтажу. Більшість обивателів непогано знайомі з технологією, як утеплювати стіни пінопластом зовні і зсередини. Сам матеріал легкий, його просто «кроїти» за допомогою звичайної ножівки.

 Видів пінопласту дуже багато: його виготовляють на основі різних полімерів. Самий популярний і затребуваний тип - пінополістирол. Це водо-і паронепроникний теплоізолятор, термін служби якого до 40 років.

При всій привабливості теплоізолятора виникає дві проблеми:

    * Як бути з пожежобезпечністю будівлі?
    * Який вплив штучного утеплювача на здоров'я людини?

Так як утеплювати стіни пінопластом з техніки безпеки небезпечно через його горючості, то слід вибирати особливий тип даної групи матеріалів - самозатухаючий ПСБ-С, який після нейтралізації вогню гасне протягом 4-ох секунд. Всі інші пінопласти під впливом полум'я виділяють їдкий чорний дим, отруйний для людини. До складу ПСБ-С внесена присадка (антипирен), яка перешкоджає підтримці полум'я: матеріал просто плавиться без виділення отруйних газів.

 Що стосується шкідливості пінопласту для здоров'я людини, то розмови виникають через наявність в ньому залишкового стиролу - сильно чинного отруйної речовини. Якщо матеріал був виготовлений з виконанням всіх технологічних норм, то боятися нічого. Важливо купити пінопласт у надійного виробника, що дорожить своєю репутацією.

УВАГА!

    Пінополістирол абсолютно нейтральний і «не боїться» багатьох факторів, які є згубними для ватних теплоізоляторів (біологічна, водяна і хімічна атаки). Але він зовсім не терпить сонця, під впливом якого жовтіє і втрачає свою міцність (починає сильно кришитися).


При доставці матеріалу на будмайданчик бережіть його від сонячної агресії, накривши складовані пачки брезентом.

Рідкий пінопласт

Ми спеціально винесли це особливий вид пінопласту окремим пунктом, щоб ознайомити читача із ще одним прогресивним способом теплоізоляції гаража.

Рідкий пінопласт - це піноподібна маса, яка виготовляється прямо на будівельному об'єкті за допомогою спецобладнання (піногенераторів). Є два види цього диво-матеріалу:

    * Піноізол
    * Пінополіуретан

Піноізол перетворюється на пружну масу і використовується, як наповнювач порожнин. З нього так само роблять крихту для засипки тріщин і щілин в конструкції.

Пінополіуретан - піна, що перетворюється в тверду кірку і володіє відмінною адгезією. Її можна напилити на будь-яку поверхню. Пінополіуретан використовують з «двох сторін» дома: так як їм можна утеплити стіни зсередини і зовні.

 Кожен з цих матеріалів володіє рекордними показниками коефіцієнта теплопровідності (Вт / м ° С) - всього лише 0,027-0,032. Але слід врахувати, що одягнути гараж в пінну «шубку» зможе лише спеціалізована бригада робітників, що відобразиться на загальному бюджеті будівництва. Ще один ризик: нарватися на неякісний матеріал, виготовлений кустарним способом.

ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ!

    Можна візуально перевірити якість компонентів для виготовлення рідких пінопластів. Використовувані порошки не повинні бути з різким «хімічним» запахом і складатися з пружних білосніжних кульок, які не розсипаються в руках.

Ультратонкі УТЕПЛЮВАЧІ

 Остання розробка в області енергозбереження - відбиваюча теплоізоляція. Це рулонний матеріал завтовшки всього 2-5 мм, з одного боку покритий відполірованою фольгою, а з іншого - шаром спіненого пінополіуретану. Незважаючи на чималу ціну, ультратонкі утеплювачі приваблюють автовласників своєю граничної тонкістю. До них особливо лежить душа у тих, хто змушений утеплювати гараж зсередини. Будь-який інший спосіб чреватий з втратою корисної площі, так як утеплювати внутрішню стіну треба стандартним теплоізолятором, мінімальна товщина якого 50 мм. З додаванням внутрішніх, декоративних і облицювальних шарів в загальній сумі набігає мінус 10-15 см.

 Поспішаємо вас розчарувати. Ультратонкий теплоізолятор грає роль «дзеркала» і служить тільки для відображення інфрачервоного випромінювання тепла. Він малоефективний при його індукції і конвекції, які є головними винуватцями найбільших тепловтрат.

 Застосовуються тонкі теплоізолятори в системі тепла підлога і в якості одного з шарів стіни для повної енергозберігаючої системи житлового будинку, яка перекриває всі можливі шляхи втечі тепла.

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНІ ФАРБИ

 Рідкий теплоізолятор виготовляється на основі акрилових полімерів з добавкою синтетичного каучуку і органічних пігментів. На вигляд він виглядає, як звичайна фарба, але всього лише 1 мм цього покриття володіє теплоізоляційними властивостями, порівнянними з 50 мм мінеральної вати. Це звучить настільки фантастично, що виробники «новинки» випустили відеоролики, де наочно демонструють її чудові властивості.

 Робочий діапазон даного будматеріалу - від +2600°С до-600С. Покриття не горить, не виділяє отрут. Основна область застосування: утеплення баків, труб і т.п.

 У будівництві даний спосіб вельми привабливий для утеплення торцевих холодних стін, оскільки покриття в 3 мм здатне відмінно захистити їх від промерзання. Облаштувати класичну «шубку» не завжди можливо через складні архітектурних форм споруди.

 Як утеплити холодну стіну або як утеплити торцеву стіну за допомогою рідкого теплоізолятора?

«Тепла» фарба проста у використанні. Її наносять на попередньо очищену поверхню пензликом в кілька шарів. Покриття довговічне (термін гарантії - 10 років) і в подальшому піддається ремонту.

«ТЕПЛА» ШТУКАТУРКА

 Це особливий вид штукатурки, до складу якої введено спеціальні наповнювачі (спучений вермикуліт, тирса, «кульки» пінополістиролу), які наділяють її теплоізоляційними властивостями.

 Коефіцієнт теплопровідності даного утеплювача - 0,063 Вт / (м * с), тому щоб зрівнятися за властивостями з еталонною класикою (мінеральною ватою - 50-100 мм) захисний шар повинен бути товщі її в 1,5-2 рази. Але 150-200-міліметровий штукатурна «шкірка» - надто важка «ноша» для стіни, тому вигідніше ТШ (теплу штукатурку) використовувати одночасно з внутрішньої і зовнішньої сторони або комбінувати з іншим теплоізолятором.

 Тепла штукатурка - не фінішне покриття. Поверх неї потрібно вкласти захисний обробний шар (проста або декоративна штукатурка або ін.) Найчастіше даний матеріал використовують, як ремонтну суміш для заповнення щілин і тріщин в конструкції будинку. Тепла штукатурка поверх фасаду допоможе уникнути неприємностей при внутрішньому утепленні, про які ми поговоримо нижче.

Серед головних переваг даного матеріалу потрібно відзначити дихаючі властивості, вогнетривкість (до +13500°С), міцність, безпека (не виділяє ніяких «шкідливостей» у навколишнє середовище). Наноситься на поверхню за принципом звичайної штукатурки. Товщину шару розраховують залежно від якісного складу стіни.
До нас «новинка» прийшла із Заходу, де вже успішно застосовується протягом 40 років.

Як правильно утеплювати стіну: зсередини або зовні?

З точки зору будівельних норм, правильніше укласти теплоізолятор з зовнішньої сторони конструкції, так як утеплити стіну зсередини нераціонально через втрату корисної площі приміщення. Але не тільки в цьому проблема, існує ще два важливих нюанси, без урахування яких захід буде приречений на провал.

 По-перше: при внутрішній теплоізоляції в зимовий період є ризик промерзання стін, тому що утеплюючи їх зсередини, ми мимоволі стаєм винуватцями «конфлікту» двох шарів: теплого і холодного. На стику з'являється конденсат, який починає підточувати сили більш вразливою до води частини «слойки».

 Наприклад, якщо утеплити цегляну стіну зсередини пінопластом, то волога що утворюється на стику втягнеться цеглою. Теплоізолятор водонепроникний, тому вся міць «атаки» обрушиться на гігроскопічний матеріал. Аналогічна доля чекає і утеплені таким чином бетонні стіни, які, як і цегла, будуть накопичувати воду. Чим це загрожує? Навіть такі надміцні матеріали не витримають такого інтенсивного навантаження і почнуть руйнуватися зсередини.
По-друге: будь-який утеплювач з часом виділяє в приміщення шкідливі випаровування. Авторитетні виробники проводять серйозну перевірку своїх матеріалів і строго дотримуються допустимих норм шкідливих викидів. Це стосується стиролу (для пінопласту) і фенолу (для мінеральної і скловати).

Якщо не додати значення виробника і вибрати теплоізолятор невідомого походження, то є ризик отримати передозування вищезгаданих «шкідливостей», яка призведе до неминучого погіршення здоров'я людини.

Як же правильно утеплити цегляну, панельну або блокову стіну будинку і не нашкодити собі? Як утеплити стіни пінопластом зсередини і не отримати в результаті грибок і цвіль?

РІШЕННЯ!

    Єдиний спосіб уникнути вищеописаних неприємностей - обов'язкове облаштування примусової вентиляції, розрахованої на досить інтенсивний рівень повітрообміну. В ідеалі зовнішню сторону стіни слід покрити «теплою» штукатуркою або рідким теплоізолятором.

У дорожнечі цього способу і ховається причина проблем мешканців висоток, вдалися до внутрішньої теплоізоляції своїх квартир. «Як утеплити стіни в панельному будинку?» - Популярне питання на будівельних форумах. Ще одна актуальна проблема: «Як утеплити промерзлу стіну?» Мешканці верхніх поверхів економлять на послугах висотників і замуровують свою квартиру зсередини, сподіваючись забезпечити достатній приплив свіжого повітря через відкриті вікна і кватирки. Природно всі зовнішні роботи (оштукатурювання спеціальної штукатуркою або забарвлення рідким теплоізолятором) не проводяться.

Результат: вже через кілька років у квартирі створюється ідеальне середовище для грибка і цвілі, який ховається під теплоізолятором.

Для гаража, де вентиляція є обов'язковою умовою його нормального функціонування, допустимі обидва види утеплення. Але в зимовий період слід особливо строго стежити за коректної роботою «повітряного вихору». Особливо це стосується природної вентиляції, у якої періодично забивається льодом витяжна труба.

Що стосується зовнішньої теплоізоляції будівлі, то якщо утеплити стіни зовні, точка роси переміщається в бік його зовнішнього облицювання, яка за своїми властивостями не боїться зайвих крапель води. Тому цей спосіб є найбільш безпечним і правильним у будівництві.

ВИСНОВОК!

    Те, що внутрішнє утеплення споруди обійдеться дешевше - лише міф. Це вимушений крок, що вимагає великих грошових витрат. Куди вигідніше зробити зовнішнє утеплення і підібрати доступний і практичний теплоізолятор.

При утепленні стін гаража своїми рукамир і при виборі утеплювача головним є два чинники:

    * Доступна ціна матеріалу
    * Його ефективна робота

 Помітно звужує вибір та умова самостійного виконання робіт людиною, для якого цей процес буде, швидше за все, в новинку. Наприклад, рідкий пінопласт - ідеальний кандидат, але не підходить через залучення до його монтажу спецтехніки та бригади робітників.

 За всіма параметрами лідирують два класичні варіанти: мінеральна вата (скловата) і пінопласт.

 Чим утеплити зовнішні стіни гаража дешевше і простіше?

 Мінеральна вата - дороге задоволення. Нею користуються для вбудованих «автобудиночок», паралельно теплоізоліруя всю будівлю цим природним і «здоровим» матеріалом. Та й суміжне розташування гаража з житловою зоною вимагає більш серйозних заходів щодо безпеки будинку. Мінеральна вата не горить і витримує високу температуру, тому чудово справляється з покладеним на неї місією.

Що стосується окремозбудованих гаражів, то для їх утеплення найчастіше застосовують пінопласт. Сукупність корисних властивостей і привабливої ​​ціни зробила його лідером серед всіх наявних у продажу теплоізоляторів.

 Як правильно утеплити стіни пінопластом
?

Слід вибрати достатню щільність, тип і товщину цього будматеріалу. Найпопулярнішим варіантом є пінополістирол, термін служби якого 40 років. Для утеплення стін гаража вибирають теплоізолятор товщиною 50 мм щільністю 25 кг / куб.м.

 Головним недоліком пінопласту є його горючість. Він добре горить, при цьому виділяючи їдкий, отруйний дим. Так як утеплити стіни пінопластом набагато дешевше порівняно з іншими більш стійкими до вогню теплоізоляторами, то вихід з ситуації є: виробники пропонують оптимально рішення - використовувати самозатухаючий пінополістирол ПСБ-С. Саме цей вид теплоізолятора прописаний в ГОСТ для утеплення приміщень, де зберігаються легкозаймисті речовини. Під дією вогню він плавиться і не димить, але як тільки прибрати полум'я, пінопласт припиняє горіти протягом 4-ох секунд. Його вартість дорожче звичайних зразків приблизно на 20-25%, але витрати виправдані на увазі його корисних протипожежних властивостей.

Як утеплити стіни зовні: технологія виконання робіт

 Так як утеплити стіни гаража (будинку) пінопластом вигідніше і дешевше, опишемо послідовність виконання даного типу робіт. Матеріал випускається стандартними листами (0,5 м × 1 м).

1. Підготовка робочої поверхні


 Часто можна почути запитання: як утеплити зовнішню стіну, щоб не допустити відшаровування листів пінопласту? Щоб відповісти на нього, слід розуміти причину недостатньої адгезії клейового розчину і робочої поверхні. А їх декілька:

    * Вади стіни: нестійка штукатурка, глибокі вибоїни, великі перепади
    * Бруд і пил на поверхні
    * Неправильний заміс клею

Як добротно і правильно утеплити стіну пінопластом?

 Слід скрупульозно поставитися до підготовки робочої поверхні. Для цього використовують синтетичну щітку з жорсткою щетиною. Якщо на стіні є масляні плями, то їх слід обов'язково видалити.
 Нюанси підготовки безпосередньо залежить від будматеріалу, з якого зроблена «коробка» гаража:

Як утеплити цегляну стіну?

 Особливу увагу слід приділити швах кладки. Для більш щільного контакту з теплоїзолятором їх зашивають звичайною штукатуркою. Так буде дешевше, ніж рівняти поверхню клеєм для пінопласту. Всі вибоїни та тріщини ретельно закласти і дати добре просохнути. Потім цегляну стіну покривають грунтовкою глибокого дії.

Як утеплити бетонну стіну?
Якщо бетонна стіна із збірного залізобетону, то аналогічно цегляній кладці в першу чергу дбають про повне і рівномірному заповненні швів. Теж стосується ремонту тріщин основи і слабинок штукатурного шару. Після ретельного просушування поверхні її обов'язково грунтують.

2. Кріплення стартового профілю

 За допомогою дюбелів кріпимо стартовий Г-подібний профіль (крок - 20 см) під перший нижній ряд листів пінопласту. Його положення виставляємо строго за будівельним рівнем. Він виконує захисну роль: закриває вразливі місця «слойки» і фіксує перший ряд листів. Після завершення установки всіх рядів пінопласту зверху так само встановлюється металевий «дах» з аналогічного профілю.

3. Кріплення листів пінопласту

Розчин готуємо за допомогою міксера і точно за рецептом виробника. В результаті має вийти в'язкий клей, який наносимо на поверхню листа двома способами:

    * Метод «плями»: на лист розчин наносять точками (ляпками), рівномірно розподіливши їх по поверхні. Недолік цього способу в тому, що не маючі досвіду ви можете переборщити з їх товщиною, внаслідок чого між пінопластом і стіною утворюються «кишені».
    * Плитковий метод: зубчастим шпателем на всю поверхню листа рівномірно наносять 3-4 мм клейового розчину. Спосіб витратний через збільшену витрату клею, зате щільний «контакт» з поверхнею забезпечений.

Як утеплити стіни зовні пінопластом: монтаж робочих елементів

 Починаємо установку листів першого ряду з кутів гаража, перевіряючи їх положення рівнем. Останній елемент кладки підганяємо під потрібний розмір. Наступний ряд укладаємо з обов'язковою перев'язкою швів.
 Давши клею застигнути 2-3 дні кожен лист додатково прикріплюють пластиковими дюбелями.

4. Установка скловолокнистої сітки


 Розводимо клей для сітки (так само за інструкцією і з допомогою міксера). Розчин по своїй консистенції повинен бути менш в'язкий, ніж для кріплення пінопласту.

Скловолокнисту сітку утапливаем в клей, укладаючи її смугами і внахлест (10-15 см).

5. Обштукатурювання поверхні

 Після застигання клею наносимо грунт і обштукатурюють поверхню звичайної фасадної штукатуркою. Якщо використовуєте фактуру короїд або Баранник, то для даних розчинів слід придбати спеціальну грунтовку. Товщина штукатурного шару ≈ 5-8 мм.

6. Фарбування стін

 Наносимо 2-3 шари фасадної фарби на попередньо висушену, а потім оброблену грунтом поверхню стіни.

УВАГА!

    Використання грунтовки - ключовий момент при облаштуванні багатошарової стіни. Вона зменшує витрату розчинів і фарби, покращує адгезію та «консервує» пористу поверхню.


 Якщо стіни гаража дерев'яні, то для зовнішньої теплої шубки найчастіше використовують ватний утеплювач, адже його властивості дозволяють не перешкоджати вільному диханню такої коробки споруди.

Наприклад, як утеплити стіну з бруса?

 Поверхня слід обов'язково обробити антисептиком. Так як утеплюють стіни з бруса за допомогою жорстких матів, то їх монтаж виконується за допомогою клею і дюбелів (технологія аналогічна з пінопластом). Після установки ватного утеплювача його накривають вітрозахисною мембраною, яка запобігає його продування. Потім поверхню облицьовують сайдингом.

Як утеплити стіни зсередини: технологія виконання робіт


 Як було вже описано вище, внутрішнє утеплення - не кращий спосіб вирішити проблему «крижаного» гаража через його дорожнечу. Але якщо іншого способу немає, то опишемо нюанси даного виду будівельних робіт.

Як утеплити стіну гіпсокартоном?

За допомогою цього листового матеріалу формують фальш-перегородку, в каркас якої вкладають теплоізолятор. Зазвичай для цього використовують ватні утеплювачі, оскільки з пінопластом більше мороки через горизонтального кріплення листів між собою.

 Для формування каркаса використовуються стандартні профілі UD (напрямний), CD (пристінний). Стійки UD кріпляться дюбелями (6×40 мм) до підлоги і стелі з кроком 25-30 см. Потім через кожні 60 см встановлюють профілі CD (за допомогою спеціальних підвіс, вмонтованих в стіни з кроком 30 см), до яких буде прикріплений гіпсокартон ( саморізами 3,5×25 мм кожні 15-20 см) - останній облицювальний шар при внутрішньому утепленні стіни.

 У середину вставляємо мінеральну вату (або скловату). Потім поверх профілів укладається пароізоляція. Краще вибрати мембрану, яку можна укласти встик до ватного утеплювача. В іншому випадку доведеться використовувати подвійний шар гіпсокартону, в якому захована звичайна поліетиленова плівка через необхідність обов'язкового зазору між теплоізолятором і пароізоляцією.

Із зовнішнього боку «коробку» гаража обштукатурюют «теплою» штукатуркою або фарбою-теплоізолятором. Вони зрушать точку роси на зовнішню сторону стіни, що захистить її від подальшого зволоження і промерзання.




Поиск

Календарь

«  Апрель 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архив записей

Друзья сайта

  • Натяжные потолки Днепропетровск
  • Золотые, красивые номера Киевстар
  • Купить видеорегистратор