Гараж своїми руками

Форма входа

Гаражні новинки

Авточехлы "MW Brothers"

чехлы для автомобиля

Гаражні ворота
Гаражні ворота
Гаражні ворота монтаж своїми руками.



Китайские видеорегистраторы купить дешево.

Рідкий утеплювач


Утеплювач рідкий.

У нашому кліматі теплоізоляція всіх поверхонь внутрішніх приміщень завжди стояла на першому місці. Це було нагальним і болючим питанням. Адже гарна теплоізоляція - це багато сантиметрв втраченої корисної площі. Не кажучи вже про те, що це дуже дорого. Ось і виходило, що наші люди, розуміючи це, роками і десятиліттями жили в недостатньо утеплених будинках, тримали машини в холодних гаражах і морозили заготовлені на зиму продукти в сирих льохах. Але зовсім недавно з'явилося дуже просте, зовсім недороге, але, тим не менш, ефективне вирішення питання - рідкий утеплювач.

Що таке рідкий утеплювач?

 Це новітня розробка вчених Росії повністю називається так - рідкий керамічний теплоізоляційний універсальний матеріал. Російськими фірмами він випускається під декількома брендами, але найбільш відомі рідкий утеплювач корунд і його аналог астратек.

 Рідкий керамічний утеплювач -це матеріал, який складається з акрилової в'яжучої речовини, унікальної композиції високоефективних фіксаторів і каталізаторів, керамічних мікросфер з понад тонкими стінками, що містять розряджене повітря. Крім основних компонентів утеплювач містить спеціальні присадки, які запобігають прояви корозії (якщо поверхня металева) і розмноження грибків-мікроміцетів (плісняви) в умовах вогкості. Подібний склад надає матеріалу легкість, гнучкість, хорошу розтяжність, створює відмінну адгезію (зчеплення) до оброблюваних поверхонь.
 Рідкі утеплювачі по консистенції схожі на звичайну фарбу. Це суспензія білого кольору і нею можна покривати будь-яку поверхню. Після підсихання матеріалу, він утворює еластичну полімерну поверхню, яка набуває воістину унікальні теплоізоляційні якості, а також забезпечує надійний антикорозійний захист. Ці властивості рідких утеплювачів - наслідок масованого молекулярного, що міститься в порожніх сферах розрідженого повітря.

 Дані матеріали особливо ефективні для теплоізоляції як зовнішніх, так і внутрішніх поверхонь стін всіх типів будинків, а також покрівель, укосів вікон, бетонних і монолітних кам'яних підлог. Вони добре ізолюють димарі вентиляції та систем кондиціювання, трубопроводи водопостачання, паропроводи, різні ємності, а також інші металеві поверхні. У тому числі і металеві стіни гаражів. Може експлуатуватися при температурних режимах від - 60 ◦ С до + 250 ◦ С. Гарантійний термін служби утеплювача -15 років.

Принцип, за яким працює рідкий керамічний утеплювач.

Фізика знає три способи передачі теплової енергії:

    * Теплопровідність - тобто перенесення тепла в будь-якому твердому тілі силою кінетичної енергії атомів і молекул від більш нагрітої до менш теплої частини тіла.
    * Конвекція - переміщення тепла в газах, рідинах і сипучих речовинах потоками самої цієї речовини.
    * Теплове випромінювання. Це випромінювання електромагнітне, випускається самою речовиною і виникає за рахунок його внутрішньомолекулярної енергії.

 Всі ці процеси вивчає термодинаміка - наука про взаємне перетворення і передачу енергій. Кінцевим результатом усіх цих процесів має бути термічна рівновага всієї системи.

 Способи (і ступінь їх ефективності) блокування ізолюючим матеріалом перерозподілу теплоти, тобто досягнення процесу температурної рівноваги, і визначає загальну якість ізоляції.

 Рідкі утеплювачі - складні багаторівневі субстанції, в яких нівелюються до мінімуму всі три процеси природної передачі тепла.

 Вони на 80% складаються з мікросфер, це означає, що тільки 20% в'яжучої речовини може переносити тепло за рахунок своїх властивостей теплопровідності. Інша частина тепла припадає на конвекцію і електромагнітне випромінювання, а так як в мікросфері присутне розряджене повітря (самий кращий ізолятор, після вакууму), то відповідно, втрати тепла невеликі. І навіть більше того, з-за своєї структури, дані матеріали мають дуже невелику тепловіддачу зі своєї поверхні, що і грає головну роль в їх теплофізиці.

Важливо!

    Таким чином, виникає необхідність розділити два схожих терміни: утеплювач і теплоізолятор, через те, що в цих структурах, фізично, протікання процесу передачі тепла різному:
    - Утеплювач - принципи роботи грунтуються на теплопровідності даних матеріалів (пінопласти, скло - і мінеральна вата).
    - Теплоізолятор - більшою мірою працює за рахунок фізики хвиль.

 Ефективність застосування утеплювача прямим чином залежить від його товщини: чим товще шар утеплювального матеріалу, тим краще.

 Товщина ж надтонкого теплоізолятора коливається від 1 до 5 мм і наступні збільшення їх шару майже не впливають на їх ефективність.

Підсумовуючи всі позитивні характеристики надтонких керамічних теплоізоляційних покриттів можна сказати наступне:

    * Ними можна покривати пластик, метал, цемент, камінь, бетон і багато інших, що існують на даний момент будівельних матеріалів. А також і різне обладнання, димарі і трубопроводи.
    * Мають чудову адгезією до пластика, пропилена і металу, що дає можливість ізолювати оброблювану поверхню від проникнення повітря та води.
    * Матеріали водонепроникні і не взаємодіють з розчинами солей, розчинених у воді. Всі модифікації даних покриттів забезпечують надійний захист поверхні від дії всіх видів атмосферних опадів, а також і перепадів температур.
    * Високоефективно знижують втрати тепла з приміщень і підвищують антикорозійний захист поверхонь.
    * Перешкоджають утворенню на обробленій поверхні конденсату.

      Увага!

          Шар матеріалу, товщиною всього в 1 мм має ті ж ізоляційні характеристики, що і 5 см плитної або рулонної ізоляції або кам'яна кладка, товщиною в півтори цегли.


    * Наносити дану теплоізоляцію можна на поверхні будь-яких форм.
    * Так як ці матеріали мають консистенцією фарби, то не створюють додаткового навантаження на несучі конструкції будівель.
    * Запобігають температурній деформації споруд з металу.
    * Керамічні теплоізолятори відбивають до 80% променистої енергії.
    * На відміну від плитних, рулонних, деревинно-стружкових утеплювачів не перекривають постійного доступу до обробленої поверхні.
    * Мають стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
    * Швидкість нанесення даних теплоізоляційних покриттів істотно заощаджує трудові витрати в порівнянні з іншими ізоляторами. Вони легко наносяться великим пензлем або агрегатом безповітряного нанесення.
    * Їх легко відновити і відремонтувати.
    * Є теплоізоляційними матеріалами, які мають здатність до самозагасання, тобто вони не підтримують горіння. При температурі 250°С рідкі ізолятори просто обвуглюються, а при 800 ° С починають розкладатися, при цьому виділяючи оксид азоту та оксид вуглецю, тим самим сприяючи уповільненню подальшого розповсюдження вогню.
    * Ці матеріали абсолютно екологічно безпечні, не володіють токсичністю і не містять в своєму складі шкідливих для здоров'я органічних летючих з'єднань.
    * Мають гарну стійкість до кислот і лугів.
    * Водневий показник обох (pH) 8,5 - 9,5, що робить їх нешкідливими при попаданні на шкіру.
    * Цикл повного висихання будь-якого шару - одна доба.
    * Економічні витрати при використанні рідких теплоізоляторів астратек і корунд, порівняно з усіма іншими сучасними утеплюючими матеріалами невеликі.




Поиск

Календарь

«  Март 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архив записей

Друзья сайта

  • Натяжные потолки Днепропетровск
  • Золотые, красивые номера Киевстар
  • Купить видеорегистратор