Гараж своїми руками

Форма входа

Гаражні новинки

Авточехлы "MW Brothers"

чехлы для автомобиля

Гаражні ворота
Гаражні ворота
Гаражні ворота монтаж своїми руками.



Китайские видеорегистраторы купить дешево.

Шиферный дах гаража


Дах з шифера.

Натуральний шифер - це плитки, які отримують, розколюючи шаруваті гірські породи і насамперед - глинистий сланець. Природний шифер, як і глиняна черепиця, є одним з найдавніших будівельних матеріалів. Плитки для покрівлі, вироблені зі сланцю, використовували ще в середньовіччі, будівлі з дахами з природного шиферу збереглися і по нинішній день.

Сучасні шиферні матеріали для покрівлі

Зараз сланець, як покрівельне покриття використовується дуже рідко, так як неймовірно дорогий, а шифером вже давно називають азбестоцементні будівельні матеріали і в першу чергу - хвилясті листи. Крім цього і деякі інші матеріали для покриття крівлі, що мають вигляд хвилястих листів, з недавніх пір називають шифером - шифер без азбесту, єврошифер - хвилясті листи на основі бітуму, металлошіфера і т.д. Але так як найбільш поширений азбестоцементний шифер, про нього і буде наша розмова.

Не дарма словосполучення «шиферний дах» у нас асоціюється з цим матеріалом - азбестоцемент дешевий і легкий в укладанні.
Важливо
Азбестоцементний шифер значно дешевший, ніж металева і керамічна черепиця - у кілька разів.

Крім цього, він має низьку теплопровідність, гарну морозостійкість, має стійкість до негативних впливів навколишнього середовища. При влаштуванні шиферного даху, ви отримуєте пожежобезпечну конструкцію, яка прослужить кілька десятиліть і при цьому буде легко піддаватися ремонту.

Азбестоцементні листи виробляють, формуючи суміш, що складається з цементу, волокнистого азбесту і води, з подальшим тужавінням. Тонкі азбестові волокна, які рівномірно розподілені в цементі, грають роль армуючої сітки, що значно збільшує міцність матеріалу при розтягуванні, а також ударну в'язкість.

Відомо кілька модифікацій азбестоцементного покрівельного шиферу.

Хвилястий шифер із звичайним профілем, позначення - «ВО». Листи цієї модифікації правильної прямокутної форми. Крім звичайних листів виробляються елементи для облаштування шиферних дахів в точках перетину скатів (для монтажу на ендовах, розжолобках, ребрах і ковзанах) і місцях перетину дахів з димовими та вентиляційними трубами, слуховими віконцями, а також іншими виступаючими частинами.

Хвилястий шифер з посиленим профілем, позначення - «ВУ». Його призначення - устрій шиферного даху промислових об'єктів. Від ВО відрізняється більшою товщиною і довжиною.

Хвилястий шифер уніфікований, позначення - «УВ». Зараз він здобуває все більшу популярність, через те, що його розміри менші, ніж у шиферу ВУ, але більше листів ВО. В результаті чого число стиків при облаштуванні покрівлі знижується вдвічі.
Монтаж шиферного даху своїми руками простий, його можна робити, не маючи спеціальних навичок.

 Основою для хвилястого шиферу служить каркас з дерев'яних брусків перетином 5 × 5см - для листів матеріалу зі звичайним профілем і перетином 7.5 × 7.5см - для листів з посиленим профілем. Укладати листи треба послідовно, починаючи від карниза і просуваючись до коника. З тим, щоб поліпшити утеплення шиферного даху, перед настиланням листів на решетування можна укласти руберойд. При схилі більше 30° допустимо напуск в 10см. В ході монтажу шиферного даху, в поздовжньому напрямку треба робити зміщення швів на розмір однієї хвилі в кожному наступному ряду. Кріпити шиферні листи потрібно цвяхами, а краще шурупами з шайбами ​​з оцинковки.

Під них необхідно встановлювати герметизуючі прокладки для герметизації (найкраще з гуми) - щоб уникнути протікання покрівлі.


Карнизні звіси можна робити з азбестоцементу або покрівельного металу.

Фарбування шиферного даху.

 Шифер для підвищення його декоративних і технологічних властивостей можна пофарбувати. Для фарбування шиферного даху використовують спеціальні склади з різною гамою кольорів. Вони утворюють захисний шар, що захищає покриття від розтріскування, зменшує його вологопоглинання і збільшує морозостійкість. Забарвлення майже припиняє виділення азбесту в навколишнє повітря і збільшує експлуатацію шиферу вдвічі.Як і чим пофарбувати шиферну покрівлю? Є два види фарб, застосовуваних для шиферних покрівель.

Водно-дисперсійні або акрилові фарби мають такі переваги.

 1. Заповнюють все мікрощілини - це не дозволяє проникати в них воді, що істотно продовжує термін служби покрівлі.
 2. Надають покриттю гідрофобність, волога швидше стікає. Це дає можливість укладання матеріалу на більш плоскі покрівлі.
 3. Взимку сніг краще сходить, що знижує навантаження на крокви.

Алкідні фарби. Крім того, що вони швидко сохнуть, мають такі плюси.

1. В
'яжучого в них значно більше, ніж у звичайній фарбі, тому поверхня виходить більш гладкою, з відмінною стійкістю до всіх атмосферних впливів.
2. Покриття еластичне і не тріскається.
3. Пігменти захищають покриття від УФ-променів і вицвітання.

 Перед тим, як пофарбувати шиферну покрівлю, фарбу треба добре перемішати, по необхідності додати розчинник.
Наносити фарбу треба при температурах від +5 до +30° валиком або пензлем в два шари. У дощ і під прямими променями сонця роботу проводити не рекомендується.

Ремонт шиферного даху швидко і без проблем.

;Як відремонтувати шиферну покрівлю? Для її дрібного ремонту (невеликі відколи, тріщини і т.д.) давно є простий і зручний метод, після якого покриття простоїть ще 10 років.

 Для ремонту шиферного даху цим методом потрібен клей ПВА, цемент М300 або вище, азбест (розпушений) і вода.
Суміш роблять малими порціями на 2 години роботи, в пропорції: 1 частка цементу на 3 частки азбесту. Потім розводять її ПВА, який розведений водою у співвідношенні 1:1.

Важливо!

    Суміш повинна мати консистенцією сметани.

 Перед тим, як відремонтувати шиферну покрівлю, її треба ретельно очистити від забруднень. Потім покрівлю потрібно вимити зі шланга. Особливо добре промийте місця з тріщинами. Після того, як дах висохне, прогрунтуйте її ПВА, змішаним з водою в пропорції 1:3. Ремонт покрівлі полягає в тому, що за два підходи перефарбовуються ті її частини, де з'явилися тріщіни. Дана процедура важлива також і для утеплення шиферного даху гаража.

Важливо!

    Суміш треба наносити так, щоб у підсумку вийшов шар товщиною не менше 2мм. Ремонтуватися шиферний дах повинен в похмуру погоду.




Поиск

Календарь

«  Ноябрь 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архив записей

Друзья сайта

  • Натяжные потолки Днепропетровск
  • Золотые, красивые номера Киевстар
  • Купить видеорегистратор