Гараж своїми руками

Форма входа

Гаражні новинки

Авточехлы "MW Brothers"

чехлы для автомобиля

Гаражні ворота
Гаражні ворота
Гаражні ворота монтаж своїми руками.Китайские видеорегистраторы купить дешево.

Гаражні ворота


Ворота для гаража.

   1. Що потрібно знати про гаражні ворота?
   2. Вартість гаражних воріт.
   3. Гаражні ворота своїми руками.
   4. Установка воріт своїми руками.
   5. «Проблемний» ремонт гаражних воріт.
   6. Утеплення гаражних воріт.

 На сьогоднішній день широкий вибір гаражних воріт задовольнить найвибагливішого покупця. Поряд з простими, класичними зразками, на ринку з'явилися "продвинуті" моделі. Сучасні види гаражних воріт не обмежують навколишнього простору біля гаража. Розробники постаралися максимально спростити завдання водія, доповнивши їх конструкцію електро-, гідроприводами, що реагують на команди пульта ДК (дистанційного керування) або сигнали фотоелементів.

 Від такого розмаїття потенційні покупці в розгубленості. Гаражні ворота, фото яких рясніють у будівельних каталогах, виглядають просто шикарно. Але неможливо на око визначити переваги і недоліки моделі, для цього потрібно копнути глибше і добре вивчити технічні характеристики гаражних воріт.

 Часто від клієнтів можна почути запитання: які гаражні ворота краще? Щоб допомогти визначитися, опишемо ті корисні якості, на які слід в першу чергу звернути увагу.

Що потрібно знати про гаражні ворота?

 Отже, перелічимо ті «корисності», без яких гаражні ворота будуть непотрібним «тягарем» для вашого гаража:

    * Простий в'їзд/виїзд
      Габарити (розміри) воріт для гаража повинні забезпечувати вільний проїзд / виїзд вашої машини. Все залежить від моделі вашого автомобілю. Ширина воріт гаража така: з боків автомобіля, що зупинився в отворі, повинен бути зазор ≈ 30 см. Теж стосується вільного проїзду / виїзду машини з встановленим багажником. Оптимальна висота гаражних воріт для легкової машини дорівнює 1,70 - 2 м. Для вантажного транспорту зазор збільшують до 2,5 м.
   
    * Взломостойкость і міцність
      Як вибрати гаражні ворота, які забезпечать максимальний захист гаража? Особливо це стосується окремих споруд, розташованих на території, що охороняється.
      У першу чергу слід вибрати матеріал, з якого вони будуть зроблені.
    
      Виготовлення та встановлення гаражних воріт з металу забезпечить максимальну безпеку вашому автотранспорту. Сталевий оцинкований лист товщиною 2-5 мм відмінно тримає «удар» і стане серйозною перешкодою на шляху грабіжника.

      Додатково зміцнити гаражні ворота можна за допомогою накладних запорів для зовнішніх колодок і броньованих накладок для внутрішніх замків.

      Дерев'яні двері для гаража не відрізняються хорошими захисними характеристиками, тому використовуються, як тимчасовий економ-варіант. Їх можна встановлювати лише на охоронюваних ділянках.
   
    * Ізоляція гаража від зовнішніх негативних факторів
      Кріплення гаражних воріт до рами має забезпечити повний захист внутрішнього приміщення від вітру й опадів. Чим щільніше вони прилягають до неї, тим більшою надійніше захищена ваша машина. Щоб зафіксувати оптимальне положення дверного полотна, використовують вертикальні запори для гаражних воріт. Вони надійно утримують двері і запобігають їх перекосу. Для ще більш щільного контакту з рамою використовується ущільнювач для гаражних воріт.

 Тепер поговоримо про комфорт водія при щоденному користуванні цим невід'ємним атрибутом гаража.

 Розрізняють такі типи гаражних воріт:

    * Розпашні ворота
      Це найдешевші гаражні ворота, що складаються з двох стулок полотна. Така система потребує постійного контролю над в'їзний майданчиком гаража.
   
    * Відкатні ворота
      Принцип відкриття таких воріт нагадує шафу-купе. Полотно рухається в сторону, звільнивши проїзд для машини.

    * Підйомно-поворотні ворота
      Будова гаражних воріт цього типу полягає у вертикальному підйомі прямого полотна до стелі приміщення.

    * Секційні ворота.
      Такі ворота на відміну від попереднього виду складаються з окремих секцій. При відкритті вони переломлюються в кутах і «йдуть» до стелі за допомогою спеціальної системи профілів і пружин. Секційні ворота гаражні економлять простір.

    * Ролетні ворота
      Конструкція гаражних воріт цього типу є аналогом захисної рольставні. Полотно складається з алюмінієвих пластин, покритих полімером. Воно ховається в спеціальний короб, розміщений над входом в гараж.

 Наступний важливий аспект - привабливий зовнішній вигляд воріт. Особливо це важливо для гаража, який є частиною будинку і повинен відповідати стилю основної будівлі. Для воріт можна підібрати колір, малюнок, прикрасити полотно декоративними елементами (куванням, різьбленням по дереву), додати поверхні рельєф.
Наскільки стане легше гаманець? Вартість гаражних воріт

 Асортимент цін на ці вироби так само великий. Габарити гаражних воріт - головна складова кінцевої вартості виробу. Для коректного аналізу цін використовуємо дані за єдиним зразком дверей (стандартні ворота гаражні, розміри яких 2 × 4 м).

Вартість гаражних воріт

 Одна і та ж модель може істотно відрізнятися за вартістю через якість покриття, товщини полотна, дизайну тощо Прості (ручні) ворота для гаража (ціни наведені для стандартного розміру) оцінюються так:

    * Металеві моделі - від 450 $.
    * Дерев'яні моделі - від 100 $ (економ-варіант).

Скільки коштують гаражні ворота з автоматичним керуванням? За таку зручність потрібно чимало заплатити. Ціни коливаються від 1200 $ і вище.

 Заводські гаражні ворота (ціна деяких зразків переводить їх у розряд елітних товарів) з автоматикою не завжди доступні середньостатистичному автолюбителю. Та й вартість «класики» досить висока. Тому все більше народних умільців беруться за їх самостійне виготовлення.

 Недорогі гаражні ворота, які можна зробити самостійно прослужать не гірше заводських моделей, якщо серйозно поставитися до їх виготовлення.

Гаражні ворота своїми руками

 Як зробити гаражні ворота самостійно? Для цього знімають мірки, щоб визначитися з їх майбутнім розміром. Найчастіше гаражні ворота своїми руками виготовляють з металу. Їх тип - орні, тому що це найпростіший варіант моделі.

 А відкатні ворота своїми руками (креслення можна знайти на нашому сайті) виготовити набагато дорожче. У продажу є готові комплекти такої системи для самостійної збірки. До них пропонується докладна інструкція монтажу, користуючись якою можна без проблем впоратися з поставленим завданням. Найчастіше таким способом роблять дачні ворота своїми руками, оскільки розташування гаража не завжди дозволяє використовувати даний вид конструкції.

 Існує ще один спосіб зменшення витрат - покупка автоматики і самостійний її монтаж. В інтернеті є готові креслення гаражних воріт, де детально описана схема саморобних відкатних і підйомно-поворотних моделей. Якщо готові на такий «подвиг» і додаткові витрати, то можете скористатися цими «шпаргалками».

 Як правильно зробити ворота гаража з металу?

Технологія виготовлення гаражних воріт орного виду не вимагає покупки дорогих комплектуючих. Усі складові частини легко дістати: сталевий кут, листовий метал оцинкований (1-3 мм), профіль.

Якщо ви ставите питанням "як зробити ворота самому?", То вам необхідно поділити роботу на кілька етапів:

І. Рама воріт
 Будівництво воріт для гаража своїми руками починається з виготовлення кріпильної рами. Вона складається з двох частин: внутрішнього і зовнішнього каркаса із сталевого кута (65 × 65 мм). Для роботи потрібно: болгарка і зварювальний апарат, рулетка, будівельний рівень.

 Необхідна висота і ширина гаражних воріт є орієнтиром для виготовлення рами. Відмірюємо і відрізаємо заготовки для неї з металевого кута (перетин 16-20 см). На плоскій поверхні формуємо майбутній каркас строго за рівнем (використовуємо підкладки) і виставляємо кути за допомогою косинця. Перевіривши діагоналі конструкції (вони повинні бути однаковими), акуратно зварюємо її.

 Зовнішня сторона каркаса повинна бути ідеально рівною, щоб ворота щільно прилягали до його поверхні. Тому зварювальні шви зашліфовують. Щоб зміцнити кути рами, до них вертикально приварюють важіль, зроблений із залишків кута.

ІІ. Каркас воріт
 Для того щоб зробити ворота своїми руками, необхідний каркас для двох стулок, до кожного з яких прикріплять металеве полотно. Для його виготовлення використовують профіль (наприклад, 60 × 20 мм). Напрямні вставляють у раму, ретельно вирівнюють розташування кожної сторони майбутніх воріт. Між ними залишають зазор (≤ 20 мм) для вільного руху стулок. Ретельно перевіривши прямі кути каркаса, профілі зварюють. Решетування для воріт готове.

ІІІ. Обшивка каркаса залізним полотном
 Наступний етап - зварювання гаражних воріт. Для цього використовують оцинковане залізне полотно завтовшки 2-3 мм. Викроюють потрібний розмір з урахуванням обов'язкового накладення стулок один на одного на 1-2 см, тобто праве полотно воріт заходить на ліву сторону. Зварювати починаємо знизу, потім ще раз перевіривши стан полотна, остаточно прикріплюють його до каркасу.

Зміцнення гаражних воріт

Для цих цілей рекомендується зробити посилення гаражних воріт: на висоті 1 м. приварити горизонтальний металевий пояс.

IV. Установка запору і петель
 Також на ворота для гаража встановлюють силові петлі: верхню частину приварюють до зовнішньої стулки, а нижню частину - до рами гаража. Для міцного зварювального з'єднання використовують вигнуту смужку металу (товщина 5-7 мм), яка прикладається до верхньої половини петлі і стулці воріт. Додатково використовують внутрішню вкладку з арматури, щоб зсередини зміцнити з'єднання.

 Засув необхідний для надійної фіксації положення воріт. Найпростіший спосіб вирішити проблему: використовувати конструкцію з вертикальним штирем. Для цього в підлозі та стелі проробляють відповідні отвори. Напрямні петлі для засува приварюють до каркасу воріт, для штиря використовують трубу діаметром 20-25 мм.

Ще один варіант конструкції засува - затискної (як на молочному бідоні).

V. Фарбування гаражних воріт
 Фарбувальний шар служить для додаткового захисту полотна від руйнівних факторів: вологи, опадів, пошкоджень. Як пофарбувати гаражні ворота? Спочатку їх грунтують, а тільки після цього двічі наносять фарбувальний шар фарби для металу.

Установка воріт своїми руками

Монтаж воріт починається з установки рами. Вона повинна забезпечити безперешкодний рух стулок, надаючи жорсткість всій конструкції.

Як встановлювати гаражні ворота?
 Кріпимо внутрішню і зовнішню частину рами до укосів прорізу металевими штирями довжиною 15-18 см. Їх виступаючі кінці обварюють, зашліфовуют болгаркою і зафарбовують.

 Щоб скоро не знадобився ремонт воріт гаража, ці складові частини жорстко скріпляють між собою залізними перемичками (товщиною 2-4 см) через кожні 60 см.
На петлі навішують стулки і перевіряють їх легкість пересування.

«Проблемний» ремонт гаражних воріт

 Бувають ситуації, коли в процесі експлуатації потрібна корекція розташування гаражних воріт. Пов'язана вона з важким відкриттям / закриттям стулок через занадто низьке їх розташування. Або ж висота отвору не підходить для габаритів нової машини.

Як підняти ворота в гаражі?

Існує кілька варіантів вирішення цього завдання. Якщо проблема в низькій посадці воріт, то найпростіший спосіб - підрізати болгаркою низ стулок.

Коли причина полягає у висоті двері, то метод більш трудомісткий, оскільки вимагає наявності будівельних навичок. Він підходить для цегельних гаражів. Над прорізом вибивають один-два ряди кладки, посилюють укіс що утворився і потім піднімають на цю висоту раму.

Утеплення воріт гаража

 Теплоізоляція гаражних воріт дозволяє залатати діру в теплозахисті гаража, оскільки металеві полотна - головні винуватці 50-60% тепловтрат опалювального приміщення. Метал - кращий матеріал за своїми взломостійкими характеристиками, але має рекордну теплопровідність. Утеплення гаражних воріт з металу дозволяє доповнити їх ще одною корисною властивістю: міцні двері дбайливо зберігають тепло в приміщенні. У готових заводських виробах цю «зручність» передбачено. Але якщо ви власник простої саморобної моделі дверей, то поліпшити їх можна самостійно своїми руками.

Правильне утеплення гаражних воріт включає комплексний підхід до запобігання витоку тепла. Протягом дня автовласник мінімум два рази змушений повністю розкрити двері для в'їзду / виїзду своєї машини. Крижане повітря миттєво витіснить тепло з гаража. Є практичний спосіб знизити тепловтрати до мінімуму навіть у такій ситуації:

«Теплі» гаражні ворота, прикриті зсередини завісою - це гарантія збереження комфортної і, головне, стабільної температури всередині опалювального приміщення.

Перешкоду виконують з брезенту або прозорого гнучкого пластику. Другий варіант кращий, оскільки пропускає денне світло. Пластикові завіси виконують у формі вертикальних жалюзі: машина проїжджаючи «бар'єр», сама відкриває для себе мінімальний отвір.

Як утеплити гаражні ворота? Для цього на їх внутрішньої поверхні монтують обрешітку (краще дерев'яну, щоб уникнути утворення містків холоду) і в проміжки встановлюють теплоізолятор. Зверху поверхню захищають облицювальними плитами або вагонкою.

Чим утеплити гаражні ворота?

На ринку продажів є величезний вибір теплоізоляторів. Пальму першості серед них упевнено утримує полімерний утеплювач для гаражних воріт - пінополістирол ПСБ-С.
 
 Його 5-сантиметрового шару достатньо, щоб нейтралізувати «шкідливі» властивості металу. Утеплити ворота гаража можна так само ватяними теплоізоляторами. Найдоступніший серед них - скловата.

Пам'ятайте!

    Через порушення технології установки ватних теплоізоляторів (відсутність обов'язкового повітряного зазору) утеплення воріт в гаражі таким способом призведе до безглуздої втрати грошей. Теплоізолятор швидко «задубіє» і втратить свої теплозберігаючі властивості.

Как украсить гаражные ворота Видео:

 
Поиск

Календарь

«  Май 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архив записей

Друзья сайта

  • Натяжные потолки Днепропетровск
  • Золотые, красивые номера Киевстар
  • Купить видеорегистратор