Гараж своїми руками

Форма входа

Гаражні новинки

Авточехлы "MW Brothers"

чехлы для автомобиля

Гаражні ворота
Гаражні ворота
Гаражні ворота монтаж своїми руками.Китайские видеорегистраторы купить дешево.

Опалення гаража


   1. Як опалити гараж?
   2. Види гаражного опалення
   3. Як краще опалювати гараж?
   4. Опалення своїми руками
   5. Водяна система опалення
   6. Повітряне опалення

Як опалити гараж?

Гараж з опаленням - це оптимальний варіант для зимового «відпочинку» вашого авто, щоб визначитися чим обігріти гараж пропонуємо вам уважно ознайомитися зі статтею. У його приміщенні достатньо підтримувати температуру +5°С і облаштувати вентиляцію для видалення вихлопних газів і зайвої вологи.

Кожного автовласника, хто починає будівництво гаража і бажає обігріти його, турбує ряд проблем:

    * Яке саме економічне і ефективне опалення гаража, щоб подальші витрати були менше?
    * Чим опалювати гараж? Який носій тепла найбільш практичний?
    * Як зробити опалення в гаражі, щоб створений «мікроклімат» для автомобіля був «здоровим»?
    * Чи можна зробити монтаж систем опалення своїми руками?

Щоб відповісти на ці запитання, розглянемо всі можливі варіанти опалення, відзначимо їх переваги та недоліки. Тоді читач сам вирішить для себе, як прогріти гараж взимку без зайвих витрат. Ми дамо конкретні поради з монтажу системи, щоб ви чітко визначили для себе, як краще зробити опалення конкретно у вашому випадку.

Види гаражного опалення: вибираємо оптимальне джерело тепла

Коли потрібно вирішити дилему, як зробити опалення в гаражі, для прийняття правильного рішення слід детально проаналізувати вашу ситуацію. Що для вас підійде більше? Для цього розглянемо декілька властивостей, за якими розрізняють різні види систем опалення.

Залежно від місця розташування гараж облаштовується:

    * Загальна з будинком система опалення
    Це вигідно, якщо гараж є невід'ємною частиною будівлі або ж знаходиться в безпосередній близькості від нього (до 15 м). Ще однією важливою умовою успіху такого проекту є достатня потужність «домашнього» джерела тепла.
   
    * Автономне опалення для гаража
    Використовується в тому випадку, коли будова знаходиться далеко від дому, що не дозволяє об'єднати їх системи в одну.

Розробляється індивідуальна система опалення гаража в залежності від розміру приміщення і кількості машин в ньому.

Наступна характеристика, за якою розрізняють різні види обігріву - принцип роботи джерела тепла.

Джерело тепла - це апарат, який перетворює отриману ним енергію в теплову. Їх ще називають теплообмінниками або генераторами тепла.

За цією ознакою розрізняють такі системи опалення:

    * Газове опалення гаража
      Газ - дешеве паливо. Для реалізації такого проекту необхідно залучити профільного спеціаліста і використовувати тільки заводське обладнання. Категорично заборонено застосовувати зроблені саморобки своїми руками. Опалення за допомогою газу, встановлене самостійно - смертельна небезпека для оточуючих, тому монтаж і запуск заводського котла так само виконують тільки газівники. Заходи безпеки виправдані, так мова йде про вибухонебезпечний речовині.
      Переваги: ​​дешеве паливо, високий ККД генератора.
      Недоліки: не завжди є доступ до лінії централізованої подачі газу.
   
    * Опалення гаража електрикою
      Найбільш поширений спосіб подарувати гаражу тепло. Є можливість зробити опалення своїми руками за допомогою мобільних джерел тепла або встановити стаціонарну модель (котел).

      Переваги: ​​широкий вибір приладів різного виду і потужності, що працюють від електромережі.

      Недоліки: висока вартість за обігрів, ненадійність електроустаткування (раптова поломка), залежність від централізованої подачі електроенергії.
   
    * Опалення гаража дровами або іншим твердим паливом (наприклад, вугілля)

      Такий вид опалення набирає популярність серед автовласників в тих місцях, де інші способи пов'язані з технічними проблемами. Наприклад, немає газу, а електрика може пропадати на невизначений термін.

      Переваги: ​​незалежність від централізованих джерел енергії, економне опалення в гаражі своїми руками за допомогою саморобних буржуйок.

      Недоліки: у приміщенні не можна зберігати вибухонебезпечні речовини (що практично неможливо), самостійний контроль над роботою котла, систематична його чистка.
  
     * Опалення гаража відпрацюванням

      Відпрацьоване машинне масло можна використовувати як альтернативне паливо. Спеціальні теплоустановкі очищають і переробляють його. Опалення на відпрацьованому маслі своїми руками зробити легко. Схема, за якою збирають спеціальний переробний апарат, досить проста у виконанні.

      Перевага в опаленні своїми руками полягає в можливості використовувати перероблену сировину, яка дозволяє скоротити витрату палива до 1 літра олії на годину, а найголовніше такий апарат ви зможете зібрати самі знайшовши схеми збірки в інтернеті.

      Недоліки: неможливо забезпечити апарат паливом однакового складу через що його запчастини швидко виходять з ладу.

Підіб'ємо підсумок вищесказаного: щоб заощадити на опаленні, слід вибрати дешеве джерело тепла і гарненько утеплити гараж. Оптимальний і практичний варіант для автоматичної системи опалення - газ, але доведеться вкласти солідні гроші на покупку і монтаж відповідного обладнання.

Легкий, але більш дорогий спосіб тимчасового обігріву - мобільні електроприлади. Дешевий метод - саморобне опалення в гаражі за допомогою апаратів на твердому паливі.

Як краще опалювати гараж? Вибираємо кращий спосіб обігріву

Після того, як ви вирішили для себе, чим краще обігріти гараж, слід розглянути можливі види опалення його внутрішнього приміщення. Розглянемо їх ближче, так як вони відрізняються між собою методами «тепло транспортування».

Водяне опалення гаражів

Водяна система опалення масово використовується для обігріву житлових будинків (як централізовано, так і індивідуально). Вона являє собою замкнуту систему, що складається з радіаторів (або конвекторів), котла та з'єднувальних труб.

Принцип дії водяної системи грунтується на випромінюванні тепла і його конвекції. Вода нагрівається в котлі і, циркулюючи по трубопроводу, віддає теплову енергію батарей, виготовленим з металу, що має високий показник теплопровідності. Ті в свою чергу випромінюють тепло в приміщення, поступово прогріваючи його.
Опалення гаража

Ця система для «автобудинки» використовується лише в тому випадку, якщо він є складовою частиною будинку. Коли облаштовується автономне опалення гаража, розташованого окремо від будівлі, такий вид обігріву обійдеться досить дорого. Замість води в системі слід використовувати антифриз, щоб уникнути замерзання рідини в трубах. А це веде до ще більших витрат. Водяна саморобна система опалення істотно не знизить остаточну вартість робіт, тому що більша частина витрат припадає на будівельні матеріали та обладнання.

Гаражі оснащують водяним опаленням лише в тому випадку, якщо йде мова про гаражному комплексі. Тоді вартість робіт розподіляється на всіх учасників і частка в «корисній справі» не так велика.

Повітряне опалення гаражів

Принцип роботи такої опалювальної системи полягає у створенні інтенсивного потоку теплого повітря, який прогріває приміщення. Це найшвидше гаражне опалення. Машина, днище і корпус якої в зимовий період засніжений, позбавиться від надлишків вологи і швидко висохне.

Повітряні опалювальні системи для гаражів ідеально підходять для правильної організації обігріву для цього технічного приміщення. Головною її складовою частиною є тепловентилятор. Різноманітність цих апаратів дозволяє підібрати їх потрібні параметри: паливо, потужність, розмір і спосіб кріплення.

Ще одна перевага описаної системи - легкий монтаж опалення своїми руками за допомогою мобільного обладнання за доступною ціною. Популярні його зразки: теплові завіси, тепловентилятори, файкойли, теплові гармати. Вони можуть працювати як в ручному, так і в автоматичному режимі (регулює откл. / вкл. Термостат).

Звідси можна зробити висновок, що за всіма параметрами це найефективніший опалення для гаража, який представляється в даний момент на будівельному ринку.

Інфрачервоне опалення гаражів

Для обігріву приміщення використовують інфрачервоні джерела тепла панельного або плівкового виду. Їхня дія полягає в обігріві тільки предметів, безпосередньо знаходяться в радіусі дії приладів. Це дозволяє направити тепло на певну зону приміщення: робоче місце, машину.
Новітній вид опалення нешкідливий для людини, але прямий вплив приладу робить згубний вплив на лакофарбове покриття автомобіля. Тому ІФК-панель розміщують не над машиною, а над входом в гараж, тим самим створюючи теплову завісу.

Найчастіше за допомогою ІФК-елементів облаштовують електричний обігрів гаража своїми руками, завдяки їх мобільності та легкості підключення. Але залишити їх без нагляду не можна. ІФК-прилади нагріваються до високих температур. Тому мова йде про тимчасове обігріві гаража.
Опалення гаража своїми руками

Останнє питання, яке залишається з'ясувати, звучить так: як зробити в гаражі індивідуальне опалення своїми руками?

Існує контингент майстрів на всі руки, готових застосувати свої технічні знання на практиці. Вони виготовляють будь-яке опалювальне обладнання для гаража своїми руками, що багаторазово зменшує їх кінцеву вартість. Ці саморобні системи опалення працюють на твердому паливі (дровах, вугіллі) або відпрацюванні. З їх допомогою легко вирішити проблему, як дешево обігріти гараж.

Щоб зробити такий котел опалення своїми руками, потрібні технічні навички. Аналогічні саморобні пристрої, що працюють на електриці або газі - це ризикований вибір та прогнозувати подальшу їх експлуатацію важко. Краще подбати про надійне «серце» системи, ніж так ризикувати своїм майном.

Що стосується інших саморобних елементів, то виготовляти радіатори опалення своїми руками немає сенсу, оскільки дешевше купити готовий аналог.

Важливо!

    Легко можна почути пораду: зроби сам опалення. Але перш, ніж взятися за таку нелегку роботу, добре подумайте, чи готові ви до цього. Якщо відчуваєте, що монтаж системи опалення своїми руками вам під силу, то наступна інформація для вас.


Водяна система опалення своїми руками

Найчастіше, коли піднімається тема, як зробити таке автономне опалення своїми руками, мається на увазі самостійна збірка заводських елементів системи.

Сучасні пластикові трубопроводи легко з'єднуються між собою.

Будь-які схеми монтажу водяного опалення зводяться до коректного підключення всіх основних елементів замкнутого «кола»: котел, батареї, повороти, розв'язки. Склавши свій план, ви розрахуєте кількість сполучних кріплень і загальну довжину трубопроводу.

Монтаж водяного опалення своїми руками

Водяну систему цілком можливо встановити самостійно, якщо уважно вивчити інструкцію обладнання та вміти зчитувати його схему.

Опишемо поетапно, як зробити самому опалення:

   1. Монтаж котла
      Це основний елемент системи і від його правильного монтажу залежить успіх всього проекту. Строго дотримуйтеся інструкції виробника.

   2. Установка батарей опалення своїми руками
      Дизайн сучасних батарей полегшує цю процедуру. Їх монтаж своїми руками починається з кріплення стінових дюбелів. Потім радіатор навішують на вмонтовані тримачі за допомогою спеціальних гачків, які знаходяться на його задній поверхні. Монтаж батарей опалення своїми руками не вимагає особливих знань, але слід звернути увагу на їх правильне розташування (відстань від підлоги не менше 15 см).

   3. З'єднання всіх елементів системи трубопроводом
      Металопластикові труби з'єднують між собою за допомогою фітінг-з'єднань.

 Водяний обігрів гаража - надійний і довговічний. Якщо буде потрібно його ремонт, то найчастіше це заміна батарей опалення. У гаражі своїми руками це зробити нескладно. Для цього демонтують старий зразок, попередньо перекривши до нього доступ води. Далі заміна радіаторів опалення своїми руками аналогічна його встановлення.
Повітряне опалення своїми руками

 Для обігріву гаража, де зберігається одна-дві машини, досить одного тепловентилятора. Найпопулярніше рішення для тимчасового опалення - теплова гармата. Велика потужність апарата дозволяє моментально обігріти гараж. Для організації автоматичної системи повітряного опалення існують готові комплекси, монтаж яких виконується фахівцями.

 Доступний і популярний спосіб обігріву - повітряне опалення на твердому паливі. Тут не потрібно вентилятор, а використовується спеціальний пристрій - буллерьян. З його допомогою обігрівається гараж дуже просто: конструкція апарату передбачає всмоктування холодного повітря і випуск теплої повітряної маси. Сам апарат не загострюється і має високий ступінь пожежної безпеки.

Поиск

Календарь

«  Май 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архив записей

Друзья сайта

  • Натяжные потолки Днепропетровск
  • Золотые, красивые номера Киевстар
  • Купить видеорегистратор